Publikavimo data: 2018-10-03

Maloniai kviečiame į lekt. Lauros Dubosaitės seminarą „Mokinių mokymosi motyvacija: realybė, lūkesčiai ir galimybės“. Registracija internetu vyksta iki 2018 m. spalio 1 d.

 

Baneris šoneLMTA Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į tęstinį 18 akad. val. lektorės psichologės Lauros Dubosaitės seminarą „Mokinių mokymosi motyvacija: realybė, lūkesčiai ir galimybės“. Seminaras skirtas visiems pedagogams, mokyklų vadovams, jų pavaduotojams ugdymui, ugdymą organizuojantiems skyrių vedėjams, mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistams. Seminaras taip pat labai aktualus ir naudingas tėvams!

Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PAŽYMĖJIMAI (akreditavimo pažymėjimas Nr. KT3-2).

Mes visi norime, kad mokiniai pasiektų geriausių rezultatų, tad kviečiame mokslo metus pradėti mokinių motyvacijos kėlimu. Gebėjimą sukurti ir išlaikyti optimalią mokinio motyvaciją viso mokymo proceso metu kviečiame išmokti su patyrusia psichologe, pedagoge, patirtinių mokymų vadove, LMTA lektore Laura Dubosaite.

 

„Mokinių mokymosi motyvacija: realybė, lūkesčiai ir galimybės“
Data  2018 m. spalio 3 d. ir spalio 10 d.,
Laikas 10.00–14.30
Vieta LMTA II (Kongresų) rūmai (Vilniaus g. 6-2 / Tilto g. 16, Vilnius), 303 aud.
Kaina 40 Eur (18 akad. val.)

 

REGISTRACIJA
(iki spalio 1 d.)

 

DĖMESIO! Informuojame apie naują išplėstinę kvalifikacijos tobulinimo kurso programos struktūrą:
I dalis – 2018 m. spalio 3 d. (6 akad. val.).
II dalis – namų darbų užduotis (atliekama savarankiškai) (6 akad. val.).
III dalis – 2018 m. spalio 10 d. praktinis seminaras, namų užduoties analizė (6 akad. val.).

 

Anotacija
Šioje programoje aptariamos mokytojams ypač aktualios mokinių motyvacijos temos. Gebėjimas sukurti ir išlaikyti optimalią mokinio motyvaciją viso mokymo proceso metu yra vienas iš svarbiausių sėkmingo mokymo ir mokymosi veiksnių. Akivaizdu, kad motyvacijos trūkumas sukelia daug problemų ir trukdo mokiniams realizuoti savo gebėjimus. Be to, kiekvieno mokinio asmenybė bei amžius yra skirtingi, todėl pedagogai turi žinoti ir mokėti pritaikyti kuo daugiau įvairių būdų, didinančių mokinių mokymosi motyvaciją. Programoje bus išskiriami svarbiausi mokinių mokymosi sėkmę lemiantys poreikiai, aptariami mokinių mokymosi motyvaciją įtakojantys veiksniai, mokinio psichologinio palaikymo technikos, kurios padės pedagogams optimizuoti mokymo procesą ir pasiekti geresnių rezultatų. Mokytojai bus skatinami susikurti asmeninę mokinių motyvavimo sistemą labiausiai atitinkančią jų siekius ir lūkesčius. Dalis programos bus skirta aptarti paaugliams būdingas mokymosi ir elgesio problemas, paauglių santykį su mokytojais ir mokymusi, analizuoti jiems būdingus motyvus. Ši programa padės mokytojams sėkmingiau ir profesionaliau organizuoti mokymo procesą, įgyti kompetencijų, reikalingų motyvuojant mokinius.

Supažindinti pedagogus su naujausiais motyvacijos skatinimo būdais, ypač tinkamais vyresnių klasių mokiniams.

 

DĖMESIO! Prašome nedaryti jokių mokėjimų, kol negavote informacijos el. paštu.
Informacija apie apmokėjimą bus siunčiama nuo spalio 1 d. kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui.

 

logai SVA
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras
———————————————————————————————————————————————–
Daugiau informacijos: 8 (5) 261 1142 | kkcrenginiai@lmta.lt | www.kkc.lmta.lt | Draugaukime Facebook‘e
Parašykite mums