×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Nuotolinis seminaras „Ką muzikos/meno mokyklos mokytojas turėtų žinoti apie kultūros vadybą?“

  Renginio data: 2021-10-20
  Laikas: 10:00-12:30
  Vieta: Nuotolinis mokymas per zoom.com

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2021-09-20
  Peržiūrų skaičius: 1216

  Kviečiame į lektorės, mokytojos ekspertės Mintarės Veličkienės nuotolinį tęstinį dviejų dalių seminarą „Ką muzikos/meno mokyklos mokytojas turėtų žinoti apie kultūros vadybą?“, kuris vyks 2021 m. spalio 20 ir 28 d., nuo 10 val. Seminaro kaina 32 Eur (14 akad. val.). Nuotolinis seminaras organizuojamas vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“. Registracija vyksta iki spalio 18 d.

  Trukmė:
  spalio 20 d. nuo 10.00 iki 12.30 val.
  spalio 28 d. nuo 10.00 iki 13.30 val.

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2). Dalyviams bus įskaityta 14 akad. val.

  Ar susiduriate, kad organizuojant renginį, muzikinį konkursą, festivalį, kitą kultūrinį – edukacinį projektą arba siekiant puikią idėją paversti realybe, Jums neužtenka turimo biudžeto? O gal nepavyksta rasti rėmėjų? Šis seminaras yra būtent Jums!

  Seminare apie kultūros vadybą susipažinsite su renginių bei kultūrinių – edukacinių projektų planavimo ir rašymo principais. Užsiėmimų metu įgysite platesnį suvokimą apie kultūros vadybą, kuris padės geriau įsisavinti informaciją ir ją taikyti praktikoje. Taip pat įgytos tiek teorinės, tiek praktinės žinios pasitarnaus muzikos bei meno mokyklų mokytojams, planuojantiems įgyti aukštesnę pedagoginę kvalifikacinę kategoriją, nes nemažai pedagoginės veiklos vertinimo kriterijų reikalauja kultūros vadybos kompetencijų. Mokysimės kultūrinio projekto rašymo ir finansų paieškos bei efektyvaus ir sklandaus darbo komandoje pagrindų.

  Seminaro tikslas – supažindinti muzikos bei meno mokyklų mokytojus su pagrindiniais kultūros vadybos principais.

  Seminaras skirtas dalykų mokytojams, mokyklų bendruomenės komandoms, kultūros įstaigų darbuotojams ir tiems, kurie nori pagilinti kultūros vadybos žinias.

  Programos uždaviniai:

  1. Pristatyti kultūrinio projekto organizavimo gaires.
  2. Aptarti pagrindinius projekto rašymo principus.
  3. Supažindinti su kultūrinio projekto finansų paieškos mechanizmu.
  4. Apžvelgti darbo komandoje iššūkius.

  Seminare bus mokomasi:

  • Kultūrinio projekto vadybos;
  • Finansų paieškos, rengiant kultūrinį projektą;
  • Projekto rašymo;
  • Dirbti komandoje.

  Taip pat bus galima užduoti klausimus, dalyvauti refleksijose.

  Mintarė Veličkienė

  1999 metais su pagyrimu baigė M. K. Čiurlionio menų gimnaziją (mok. N. Kereševičienė). Tęsė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesorės L. Drąsutienės klasėje, kur 2003 metais baigė bakalauro, o 2005 metais magistro studijas. 2003–2004 metais studijavo Madrido karališkoje konservatorijoje (Ispanija) Joaquin Soriano klasėje. 2018 metais baigė Vilniaus dailės akademijos UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos magistrantūrą.

  Lektorė respublikinių bei tarptautinių konkursų Kanadoje, Graikijoje, Italijoje laureatė. Apdovanota LR Prezidento Valdo Adamkaus (1999),  LR Seimo pirmininko Artūro Paulausko (2001) bei LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės (2014) padėkos raštais už pasiekimus muzikos srityje.

  Nuo 1999 metų dirba Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje. Lektorės mokiniai respublikinių bei tarptautinių konkursų Danijoje, Ispanijoje, Kipre, Italijoje, Maltoje, Latvijoje pripažinti laureatai.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.