×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  LMTA studentams ir absolventams

  Vienas iš svarbiausių Centro uždavinių – kurti ir tobulinti vieningą ir efektyviai veikiančią LMTA studentų ir absolventų karjeros valdymo gebėjimų ugdymo ir karjeros stebėsenos sistemą. Centras planuoja, inicijuoja, organizuoja ir administruoja LMTA studentų ir absolventų karjeros ugdymo renginius ir programas. Centras užtikrina studentų konsultavimą bei nemokamą dalyvavimą karjeros vadymo sistemoje www.karjera.lt.

  Sistemoje daugybė naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – visko, ko reikia studento sėkmingai karjerai! Sistemoje užtikrinama galimybė kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų atstovybė (LMTA SA) tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savarankiška bei savanoriška organizacija, atsakingai atstovaujanti studentų interesams bei vienijanti draugiškus, aktyvius ir veržlius studentus. Į LMTA SA studentai gali kreiptis dėl įvairiausių su Akademija susijusių klausimų.

  LMTA SA gina studentų interesus, nagrinėja studentų skundus/prašymus. Atstovauja studentus visuose LMTA valdymo organuose, bendradarbiauja su kitais universitetais, organizacijomis bei partneriais. Plačiau apie LMTA SA gali skaityti čia.

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.