×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Kvalifikacijos tobulinimo renginiai

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Karjeros ir kompetencijų centras organizuoja metodinius-praktinius kvalifikacijos tobulinimo renginius pagal iš anksto suderintas, Jūsų poreikius atliepiančias mokymų programas, kurias veda patyrę pedagogai-ekspertai.

  Kvalifikacijos tobulinimo renginiai – tai neformalusis švietimas ir savišvieta, kuriais siekiama įgyti ir plėtoti profesinei veiklai reikalingas kompetencijas.

  Ugdyti gebėjimus, užtikrinančius kvalifikacijos kėlimą bei pasirengimą profesinėje veikloje gali įvairios dalyvių grupės: ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo įstaigų bei specializuotų muzikos mokyklų, neformaliojo ugdymo įstaigų pedagogai ir asmenys, norintys mokytis ir tobulėti.

  Seminarų dalyviams išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

  Kvalifikacijos tobulinimo seminarų nauda:

  – sukuria platesnes perspektyvas karjerai, skatina motyvacijos augimą ir didina lankstumą;

  – garantuoja reikiamo kvalifikacijos lygio palaikymą;

  – padidina darbinės veiklos vertę ir darbo našumą;

  – sustiprina darbuotojo pasitikėjimą savo jėgomis;

  – padeda rasti įvairių problemų sprendimus.

  Karjeros ir kompetencijų centras nuolat bendradarbiauja su kitais LMTA padaliniais, mokyklomis, asociacijomis ir fondais, tokiu būdu užtikrindamas renginių ir lektorių įvairovę. Renginių kokybė nuolat tiriama atliekant kiekybinius ir kokybinius tyrimus.

   

  Pageidaujamos kvalifikacijos tobulinimo seminarų temos, trukmė bei laikas derinami iš anksto.

  Centro seminarų registrą rasite čia.

  Tel.  +370 526 11142
  Mob. tel. +370 686 72012
  El. p: kkcrenginiai@lmta.lt

   

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.