×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Mokymasis visą gyvenimą

Mokymasis visą gyvenimą – tai visa mokymosi veikla, vykstanti bet kuriame amžiaus tarpsnyje siekiant tobulinti asmeninės, pilietinės, socialinės ir profesinės srities kompetencijas.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija siūlo šias mokymo(si) ir profesinio tobulinimo galimybes:

• Gerosios patirties sklaidos ir metodiniai seminarai pedagogams. Organizuojami vienos dienos mokymai (6 akad. val.), kurių metu pedagogai pasidalina gerąja patirtimi, pristato naujus ugdymo metodus ir pan.

• Mokymo(si) programos. Centras siūlo įvairias neformaliųjų studijų galimybes, skirtas kvalifikacijai tobulinti arba keisti, papildyti jau įgytą išsilavinimą.

• Dalinės studijos – Akademijoje yra galimybė studijuoti atskirus studijų dalykus ir/ar „susikurti” savo studijų programą. Galima pasirinkti laipsnį suteikiančių ir laipsnio nesuteikiančių LMTA studijų programų dalykus (modulius) kaip laisvajam klausytojui.

• Papildomosios studijosJos skirtos asmenims, turintiems kitos krypties aukštąjį universitetinį arba tos pačios krypties koleginį išsilavinimą ir pageidaujantiems studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos atitinkamose magistrantūros studijų programose.

• Mokymai ir užsiėmimai moksleiviamsMokymai ir praktiniai užsiėmimai jaunimui, taip pat atviros paskaitos bei kiti renginiai ir konsultacijos 10-12 klasių moksleiviams, ketinantiems studijuoti LMTA.

• LMTA muzikos mokykla-studija siūlo savo paslaugas vaikams. Akademijoje nuo 1976 m. veikia septynmetė muzikos mokykla, kurioje dirbama pagal muzikos mokyklų programas. Vasaros metu šioje mokykloje-studijoje vyksta užsiėmimai ir suaugusiesiems.

• Kiti mokymai (fiziniams ir juridiniams asmenims).

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.