×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Mokymo programos organizacijoms

Centras siūlo platų programų pasirinkimą asmenų grupėms arba organizacijoms:

• Tęstiniai profesinio tobulėjimo mokymai Asmeninės karjeros valdymo patirtinė studija, skirti visiems, motyvuotiems giliau pažinti save, įgyti tvirtesnio pasitikėjimo bei geresnių pasiekimų versle, darbe ir gyvenime. Tokie mokymai daro gilesnį poveikį, jų metu gauti atradimai išlieka ilgiau, stipriau veikia asmenybės vystymąsi. Išskirtinis šių seminarų bruožas yra tai, jog juose nekaupiamos naujos žinios ar įgūdžiai, bet tiesiog atpalaiduojamas jau turimas potencialas ir energija. Tuomet įvyksta mobilizacija ir mes tiesiog…esame pasiruošę veikti ir tobulėti iš naujo!

 3- 5 dienų intensyvūs mokymai su kompetentingų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojų komanda verslo įmonėms. Pasirinktinai yra sudarytos kelios programos:

  •  Programa Teatras (scenos kalba, ansamblinis dainavimas, improvizacija, sceninis judesys, scenos kalba, Tadashi Suzuki metodas, vaidyba). Tai puiki galimybė lavinti darbuotojų įgūdžius, gilinti žinias bei motyvuoti efektyvesniam darbui pasitelkiant kūrybiškas ir įdomias teatralizuotas užduotis.
  •  Programa Muzika (scenos kalba, ansamblinis dainavimas, C. Orff ugdymo koncepcija, kūrybinės technologijos, muzikos terapija, sceninis judesys). Programa suteikia puikią galimybę kompanijos darbuotojams per labai trumpą laiką pakeisti vidinę įmonės kultūrą, sėkmingai įgyvendinti kitus pokyčius muzikos, kuri turi galią turtinti emocijas ir sodrinti protą, pagalba.
  • Mišri programa Teatras+Muzika (žiūr. aukščiau pateiktą programų informaciją).

Mokymuose gali dalyvauti visi pageidaujantys asmenys, atitinkantys konkrečiose mokymosi visą gyvenimą programose nustatytus reikalavimus.

Norime suteikti Jums išskirtinę galimybę pasinaudoti mūsų teikiamomis nuolaidomis organizacijoms ir įstaigoms.

Renginiams, kurie organizuojami užsakovo patalpose, dalyvio kainai gali būti taikomos nuolaidos:

  • 10 proc. nuolaida, kai dalyvių skaičius yra virš 30 asmenų, ir
  • 20 proc. nuolaida, jei renginyje dalyvauja daugiau nei 40 asmenų.

Jūsų organizacijos darbuotojams atvykstant į Centro organizuojamus renginius dalyvio kainai taikomos nuolaidos:

  • 10 proc. nuolaida, jei renginyje dalyvauja 5-7 asmenys;
  • 20 proc. nuolaida, jei renginyje dalyvauja daugiau nei 7 asmenys.

Registruotis į mokymus galima Karjeros ir kompetencijų centro interneto svetainėje pasirenkant atitinkamai mokymo programą (seminarą, kursą ir pan.). Visa aktuali informacija apie artėjančius renginius bei mokymus skelbiama čia: http://kkc.lmta.lt/

Programos (paskaitų ciklai) gali būti rengiamos ir pagal individualius pageidavimus.

Dėl konkrečios informacijos (programos apimties, trukmės, mokymų formos bei kainos/nuolaidų ir pan.) prašome kreiptis el. paštu kkc@lmta.lt

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.