×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Mokymo programos organizacijoms

Atsižvelgdamas į šiuolaikinio pasaulio pokyčių ir švietimo sistemos permainų iššūkius, Centras nuo pat įkūrimo pradžios deklaruoja siekį diegti inovatyvius mokymosi metodus, grįstus informacinių technologijų panaudojimu, siekia, kad mokymosi galimybės būtų vienodai prieinamos visos Lietuvos vartotojams ir tokiu būdu skatina mokymosi visą gyvenimą galimybių plėtrą.

Centras siūlo programas taip pat ir asmenų grupėms ar organizacijoms. Profesinio tobulėjimo mokymai svarbūs visiems, norintiems giliau pažinti save, įgyti tvirtesnio pasitikėjimo bei geresnių pasiekimų versle, darbe ir gyvenime. Tokie mokymai kelia motyvaciją, jų metu gauta patirtis išlieka ilgiau, stipriau veikiamas asmenybės vystymąsis. Išskirtinis šių seminarų bruožas yra tai, jog dažnai atgaivinamos jau turimos žinios ar įgūdžiai, tiesiog atpalaiduojamas jau turimas potencialas ir energija. Tuomet įvyksta mobilizacija ir mes tiesiog esame pasiruošę veikti ir tobulėti iš naujo!

Mokymai verslo įmonėms su kompetentingais Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojais, pasitelkiant kūrybiškas ir įdomias Teatro ir Muzikos užduotis, suteikia puikią galimybę kompanijos darbuotojams per trumpą laiką pakeisti vidinę įmonės kultūrą, susipažinti su scenos kalba, improvizacija, sceniniu judesiu, vaidyba, kūrybinėmis technologijomis, muzikos terapija.

Jau eilę metų Centras organizuoja tradicija tapusį projektą „Suaugusiųjų vasaros akademija“, kuris tampa vis žinomesnis bei reikalingesnis visuomenei.

2020 metų rudenį startavo nauja Centro organizuojama neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa „Suaugusiųjų savaitgalių akademija“.

Šių projektų esmė – individualios įvairių muzikos instrumentų, dainavimo ir grupinės kompozicijos pamokos, skirtos įvairių specialybių bei pomėgių žmonėms, svajojantiems priartėti prie muzikos pasaulio, norintiems išmokti muzikuoti, tobulinti jau turimus gebėjimus ar siekiantiems profesionalumo! Dalyviams suteikiama galimybė muzikuoti jų pageidaujamu muzikos instrumentu ir mokytis individualiai pas žinomus, jaunus, imlius muzikos srities profesionalus, atlikėjus ir pedagogus – LMTA alumnus. Populiariausi šio projekto kursai: klasikinis, džiazinis, roko, pop ir miuziklo dainavimas, violončelė, klasikinis ir džiazinis fortepijonas, smuikas, akordeonas, mušamieji.

Augantis šių programų dalyvių skaičius rodo, kad šiuolaikinėje visuomenėje daugelis vis dar ieško būdų, kaip kūrybiškai atsipalaiduoti, realizuojant ar ugdant savo meninę raišką.

 

Centras pasiruošęs atliepti Jūsų organizacijos lūkesčius, parengti programą pagal individualius Jūsų pageidavimus, atsižvelgti į norimą programos apimtį, trukmę bei mokymų formą, suteikti Jums išskirtinę galimybę pasinaudoti mūsų teikiamomis nuolaidomis organizacijoms ir įstaigoms.

 

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu kkcrenginiai@lmta.lt

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.