×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Mokymo programos organizacijoms

  Centras siūlo programas pedagogams, asmenų grupėms ar organizacijoms. Profesinio tobulėjimo mokymai svarbūs visiems, norintiems giliau pažinti save, įgyti tvirtesnio pasitikėjimo bei geresnių pasiekimų versle, darbe ir gyvenime. Tokie mokymai kelia motyvaciją, jų metu gauta patirtis išlieka ilgiau, stipriau veikiamas asmenybės vystymąsis. Išskirtinis tokių seminarų bruožas yra tai, jog dažnai atgaivinamos jau turimos žinios ar įgūdžiai, tiesiog atpalaiduojamas jau turimas potencialas ir energija, kurie skatina veikti ir tobulėti iš naujo!

  2022 m. rudenį, atliepdamas Lietuvos kariuomenės orkestrų dalyvių lūkesčius, LMTA Karjeros ir kompetencijų centras, pasitelkdamas nuotolinio mokymo(si) priemones, organizavo Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „Muzikos atlikėjų ir kolektyvų vadovų kvalifikacijos kėlimo kursai“.

  Šios programos tikslas – kelti muzikos atlikėjų, kolektyvų vadovų ir kitų muzikos sričių specialistų kvalifikaciją, ugdyti profesines ir specialiąsias kompetencijas, prisiminti ir praplėsti bazines muzikines žinias bei gebėjimus, įgyti naujų kompetencijų praktiškai taikyti kursuose įgytas žinias savo profesijos ribose. Informacinės ir komunikacinės technologijos sukuria neribotas galimybes priartinti mokymąsi prie žmogaus, internetas keičia nuolatinio mokymosi prieinamumą.

  Jau eilę metų Centras organizuoja tradicija tapusį projektą „Suaugusiųjų vasaros akademija“, kuris tampa vis žinomesnis bei reikalingesnis visuomenei.

  2020 metų rudenį startavo Centro organizuojama neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa „Suaugusiųjų savaitgalių akademija“.

  Šių projektų esmė – individualios įvairių muzikos instrumentų, dainavimo ir grupinės kompozicijos pamokos, skirtos įvairių specialybių bei pomėgių žmonėms, svajojantiems priartėti prie muzikos pasaulio, norintiems išmokti muzikuoti, tobulinti jau turimus gebėjimus ar siekiantiems profesionalumo! Dalyviams suteikiama galimybė muzikuoti jų pageidaujamu muzikos instrumentu ir mokytis individualiai pas žinomus, jaunus, imlius muzikos srities profesionalus, atlikėjus ir pedagogus – LMTA alumnus. Populiariausi šių projektų kursai: klasikinis, džiazinis, roko, pop ir miuziklo dainavimas, violončelė, klasikinis ir džiazinis fortepijonas, smuikas, akordeonas, mušamieji.

  Augantis tokių programų dalyvių skaičius rodo, kad šiuolaikinėje visuomenėje daugelis vis dar ieško būdų, kaip kūrybiškai atsipalaiduoti, realizuojant ar ugdant savo meninę raišką.

  Mokymai verslo įmonėms su kompetentingais Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojais, pasitelkiant kūrybiškas ir įdomias Teatro ir Muzikos užduotis, suteikia puikią galimybę kompanijos darbuotojams per trumpą laiką pakeisti vidinę įmonės kultūrą, susipažinti su scenos kalba, improvizacija, sceniniu judesiu, vaidyba, kūrybinėmis technologijomis, muzikos terapija.

  Centras pasiruošęs atliepti Jūsų organizacijos lūkesčius, parengti programą pagal individualius Jūsų pageidavimus, atsižvelgti į norimą programos apimtį, trukmę bei mokymų formą, suteikti Jums išskirtinę galimybę pasinaudoti mūsų teikiamomis nuolaidomis organizacijoms ir įstaigoms.

  Taip pat galite registruotis į vykstančius mokymus. Visa aktuali informacija apie artėjančius renginius bei mokymus skelbiama: http://kkc.lmta.lt/

  Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu kkc@lmta.lt

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.