×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

E. duomenų bazės

Praturtinant gerosios patirties sklaidą, LMTA suteikia duomenis prisijungimui prie šiuo metu LMTA prenumeruojamų 7 duomenų bazių. Prisijungimas prie šių bazių vyksta per nuotolinę prieigą EZPROXY:

  • Naxos Music Library. Virtuali muzikos įrašų biblioteka, suteikianti prieigą prie daugiau nei 640 įrašų kompanijų išleistų klasikos, džiazo, World ir kitų stilių muzikos įrašų. Duomenų bazėje sukaupta daugiau nei 2 mln. Garso takelių, gausi informacija apie kūrinius, kompozitorius, natas, perdirbimus ir transkripcijas; virš 700 operų aprašymų ir libretų; virš 40 tūkstančių kompozitorių biografijų ir kt.
  • Jstor. 1995-aisiais įkurta duomenų bazė Jstor – 160 šalių veikianti mokslinės informacijos platforma, skirta universitetams ir koledžams. Suteikiama prieiga naudotis daugiau nei 2000 archyvinių ir šiuolaikinių akademinių žurnalų, taip pat knygų iš įvairių mokslo ir meno disciplinų. Galima jungtis iš namų, užsiregistravus LMTA skaitykloje I-uose rūmuose.
  • Ebsco. Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas, pasiūlytas bibliotekai kaip eIFL projekto dalyvei. Ebsco fondų pagrindą sudaro humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kt mokslo sričių žurnalai. Galima prieiga iš namų, naudojantis LMTA I-ųjų rūmų skaitykloje suteiktu slaptažodžiu.
  • Taylor & Francis. Duomenų bazėje Taylor & Francis pateikiami įvairias mokslo sritis apimantys visateksčiai moksliniai žurnalai. Joje sukaupta daugiau kaip 1320 žurnalų socialinių, humanitarinių, technologijų, biomedicinos ir fizinių mokslų temomis.
  • Emerald. Verslo, vadybos, rinkodaros, informacijos, komunikacijos mokslų viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė.
  • Grove Music Online. Internetinė muzikos enciklopedija. Joje pateikiami straipsniai įvairiomis klasikinės ir šiuolaikinės muzikos temomis, išsamios kompozitorių, muzikos atlikėjų, dirigentų biografijos.
  • Medici.TV. Kaupiami koncertai, operų ir baletų įrašai, dokumentiniai filmai, menininkų portretai ir edukacinės programos.

 

Prie duomenų bazių galima prisijungti naudojant nuotolinę prieigą Ezproxy. Duomenis prisijungimui suteikia LMTA bibliotekos specialistai. Jų kontaktinė informacija pateikiama čia.

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.