×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Mokymasis nuotoliniu būdu

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Karjeros ir kompetencijų centras rengia nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus įvairių specializacijų muzikos mokytojams, taip pat visiems, kurie nori tobulėti, kelti kvalifikaciją bei gauti pažymėjimus. LMTA dėstytojų parengtos ir akredituotos nuotolinių studijų (kursų) programos klausytojams padės plėtoti bendrąsias, profesines, specialiąsias, komunikacines ir kt. kompetencijas.

Nuotoliniai kursai skirti muzikos mokyklų mokytojams, bendrojo lavinimo mokyklų mokytojams, kolegijų dėstytojams, neformaliojo švietimo įstaigų pedagogams, ikimokyklinio ugdymo pedagogams ir kitiems pedagogams, kurie nuolat ieško naujovių kasdieniam darbui bei rūpinasi ne tik asmenine, bet ir darbine karjera, kurie siekia tobulėti ir tapti vertingais bei paklausiais pedagogais.

Kaip vyksta studijos?

Nuotolinių kvalifikacijos tobulinimo kursų studijos vyksta virtualiojoje mokymosi aplinkoje http://moodle.lmta.lt/

Kaip tapti nuotolinių kursų kursantu?

Pedagogas, kuris nori kelti kvalifikaciją pagal Lietuvos muzikos ir teatro akademijos parengtas nuotolinių kursų programas, pirmiausia turėtų atsiųsti užpildytą prašymą. Jis gaus sąskaitą apmokėjimui už kursus ir atlikus pavedimą galės pradėti studijuoti. Sąskaitas-faktūras išrašome asmenims bei įstaigoms. Visą informaciją apie apmokėjimo tvarką, užsiregistravusiems studijuoti nuotoliniu būdu, išsiunčiame el. paštu individualiai.

Kuo esame naudingi?

Nuotoliniai kursai suteikia galimybę mokytis namuose, patogiu tempu, patogioje vietoje ir patogiu laiku, gauti interaktyvią, praturtintą garso ir vaizdo įrašais, nuolat atnaujinamą mokymosi medžiagą, sutaupyti šiek tiek laiko bei kelionės lėšų. Tai turėtų būti aktualu tiek Vilniaus mieste, tiek regionuose gyvenantiems pedagogams.

Kaip baigiasi studijos?

Visiems, baigusiems šiuos kursus, įteikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Juos išsiunčiame paštu.

————————————–

Bendraukime:
Organizaciniai klausimai − Vaiva Šatkutė-Marozienė, tel. (8 5) 261 11 42, el. paštasvaiva.maroziene@lmta.lt

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.