×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Meistriškumo kursai: „Jaunojo smuikininko technikos pagrindai ir efektyvūs mokymo metodai“

  Renginio data: 2022-04-06
  Laikas: 10 val.
  Vieta: Kauno Juozo Gruodžio konservatorija

  Meistriškumo kursai

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-03-05
  Peržiūrų skaičius: 579

  Kviečiame balandžio 6 d. 10 val. į Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, kurioje vyks LMTA Styginių instrumentų katedros profesorės, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojos metodininkės, smuikininkės Rusnės Mataitytės jaunojo smuikininko technikos pagrindų ir efektyvaus mokymo metodų meistriškumo kursai.

  Renginio metu analizuosime įvairius technikos ugdymo metodus, leidžiančius palaipsniui formuoti  kokybišką garsą, lavinsime techninį kairės rankos miklumą, mokysimės valdyti štrichų techniką ir išraiškingai atlikti dinaminius kūrinių niuansus. Aptarsime mokinių individualumo (psichologinio bei fizinio) reikšmę virtuozinės technikos ir garso formavimo procese, tobulinsime grojimo meistriškumą, stiprinant mokinių pasitikėjimą ir motyvaciją.

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. balandžio 6 d. 10 val. Kauno Juozo Gruodžio konservatorija Meistriškumo kursai nemokami.

   

  *Norintiems gauti akredituoto LMTA KKC kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą taikomas 5,00 eurų mokestis

   

  Prof. Rusnė Mataitytė – smuiko pedagogė, LMTA Styginių instrumentų katedros profesorė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja metodininkė, sėkmingai ugdanti jaunuosius Lietuvos stygininkus.

  Smuikininkė yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos ir Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos absolventė, mokėsi pas žymius pedagogus Viktorą Radovičių, Valerijų Klimovą ir Igorį Bezrodną.

  Jos mokiniai ir studentai yra laimėję nacionaliniuose ir tarptautiniuose Jaroslavo Kociano, Andrea Postacchini konkursuose, tapę Jaschos Heifetzo konkurso finalininkais. Profesorė gerąja pedagogine patirtimi dalijasi ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio šalyse.

   

   

   

   

   


  Kontaktinis asmuo:

  Eglė Grigonienė

  El. p. eglegrigoniene@gmail.com

  Tel. +3706 148 9336

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.