×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Nuotolinis seminaras „Konfliktų sprendimas klasėse“

  Renginio data: 2022-10-06
  Laikas: 14.00-18.30
  Vieta: Nuotolinių mokymų platfoma „Zoom“

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-09-13
  Peržiūrų skaičius: 810

  Pedagogo profesija pasižymi aukštu streso lygiu, kurį dažnai sukelia konfliktai klasėse. Konfliktų priežasčių ir išraiškų spektras yra labai platus: tai gali būti iš dalies lengvai valdomi konfliktai, kai ugdytiniai nori tiesiog pasirodyti prieš klasiokus. Tačiau būna situacijų, kai į konfliktą įsitraukia ir tėvai, ir mokyklos vadovybė, kartais net visuomenė. Kad užtikrintų sėkmingą mokymo procesą, pedagogas turi gebėti suvaldyti kylančius konfliktus. To įvykdymui yra svarbu suprasti konfliktų priežastis, žinoti konfliktų valdymo būdus bei sugebėti valdyti savo ir klasės emocijas.

  Šiame seminare susipažinsime su konfliktų rūšimis ir jų vystymosi dinamika, psichologinės klausos sąvoka. Detaliau gilinsimės į konfliktų valdymo elgesio strategijas ir kaip jas pritaikyti savo veiklose. Seminaro dalyviai įgis žinių bei įgūdžių, kaip naudoti technikas ir būdus emocijoms suvaldyti; kaip gerinti tarpusavio santykius ir ugdyti motyvaciją mokytis; kaip bendrauti su konfliktiniais moksleiviais ir nepasiduoti jų provokacijoms.

  Seminaro tikslas – ugdyti pedagogų ir kitų švietimo sistemos darbuotojų konfliktų valdymo gebėjimus.

  Seminaras skirtas:

  · dalykų mokytojams;

  · priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo institucijų pedagogams;

  · mokyklų vadovams, pavaduotojams;

  · mokyklų bendruomenės komandoms;

  · aukštesnio lygio švietimo vadovams.

   

  LAIKAS IR DATA VIETA KAINA
  2022 m. spalio 6 d., 14:00-18.30 val. Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“ 22 Eur

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

   

  Juris Belte – charizma ir puikia auditorijos valdymo technika išsiskiriantis lektorius, kuris nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas vadovavimo psichologijos, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Lektorius Daugpilio universitete įgijo socialinių mokslų magistrą (specialybė – Socialinė psichologija). Taip pat veda paskaitas Vilnius Tech universitete.

  _____________________________________________________________________________________________________________

  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

   

  Vyresnioji specialistė Deimantė Kavaliauskaitė

  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt

  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.