×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Individualios kompozicijos konsultacijos su LMTA Muzikos fakulteto Kompozicijos katedros docentu Gediminu Gelgotu

  Publikavimo data: 2020-11-10
  Peržiūrų skaičius: 1114

  Kvietimas registruotis į individualios kompozicijos konsultacijas su LMTA Muzikos fakulteto Kompozicijos katedros docentu Gediminu Gelgotu!

  Š.m. lapkričio 30 – gruodžio 4 dienomis Kompozicijos katedros docentas Gediminas Gelgotas kviečia į individualias konsultacijas visus LMTA muzikos fakulteto katedrų studentus.

  Šios konsultacijos skirtos studentams, laisvu metu kuriantiems muziką, rašantiems aranžuotes, transkripcijas, turintiems bet kokių kitų kūrybinių kompozicinių sumanymų ir norintiems pagalbos ar konsultacijos, dėl šiame procese iškylančių klausimų.

  Norintys dalyvauti kviečiami rašyti ir registruotis el.paštu: gediminas.gelgotas@lmta.lt.

  Registruotis prašome asmeniniais LMTA el.pašto adresais.

   

  Registracijos metu gausite patvirtinimą konkrečiam valandos trukmės konsultacijos laikui ir iš anksto suderinsite kūrinį (-ius), kuriame (-iuose) norite aptarti kylančius klausimus. Gali būti ir nebaigti, šiuo metu rašomi kūriniai, ir jau anksčiau sukurtos Jūsų kompozicijos, kiti darbai.

   

  Jeigu epidemiologinė situacija leis, konsultacijos, iš anksto individualiai suderintu laiku ir užtikrinant visus saugumo reikalavimus, vyks gyvai, LMTA Centriniuose rūmuose.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.