×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  ĮVYKO STUDENTŲ MOKSLINĖ KONFERENCIJA

  Publikavimo data: 2024-04-29
  Peržiūrų skaičius: 522

  Balandžio 24 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įvyko Pedagogikos katedros, Klaipėdos fakulteto ir Karjeros ir kompetencijų centro organizuota II nuotolinė studentų mokslinė konferencija „Teorijos žingsniai praktikos link“.

  Konferencijoje studentai pristatė 10 pranešimų aktualiais muzikos ir šokio dalykų mokymo klausimais, dalinosi atliktų edukacijos tyrimų rezultatais ir jų praktinio taikymo galimybėmis.

  Išrinktas geriausias konferencijos pranešimas – „Skirtingų muzikinės klausos lavinimo metodų taikymas solfedžio dalyko mokymo praktikoje“, kurio autorė –  IV kurso studentė, būsimoji muzikologė Kotryna Račiūnaitė.

  Komisijos sprendimu, Klaipėdos fakulteto šokio specializacijos studentui Evaldui Račkauskui skirtas specialusis prizas už pranešimo „Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių pradinių klasių mokinių įtrauktis šokio  pamokoje“ aktualumą dabarties ugdymo kontekste.

  Sveikinimai kūrybingiems ir aktyviems LMTA studentams!

  Laimėtoja IV kurso studentė Kotryna Račiūnaitė

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.