×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Metodinės knygos pristatymas. Miuziklas ,,Dingęs ryšys“

  Renginio data: 2022-04-29
  Laikas: 10 val.
  Vieta: LMTA Centrinių rūmų Didžioji salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Renginys

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-04-05
  Peržiūrų skaičius: 1039

  2022 m. balandžio 29 d. (penktadienį), 10 val., Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Centrinių rūmų Didžiojoje salėje bus pristatoma metodinė knyga  „Dingęs ryšys“. Leidinys skirtas muzikos pedagogams, meno būrelių vadovams, scenos menų specialistams. Knygą sudaro libretas, natos ir minusinės fonogramos. Taip pat pateikiami režisūros sprendimų aprašai, septynios pilnos dainos, vienas instrumentinis kūrinys (uvertiūra) bei kiti foniniai garso įrašai kalbamajam tekstui nuspalvinti. Metodinis leidinys suteikia galimybę mokyti visų knygoje pateikiamų dainų arba atskirų kūrinių pagal poreikį.

  Miuziklas „Dingęs ryšys“ – tai šiuolaikinis muzikos, teatro ir šokio elementais praturtintas pasakojimas, skirtas visai šeimai apie vaikų kasdienybę. Kūrinyje keliami aktualūs klausimai, tokie kaip: kas svarbiau – virtualus bendravimas ar gyvas ryšys? Kokią įtaką vaikui daro užklasinė veikla? Kaip šiuolaikinis gyvenimo tempas veikia vaikų ir tėvų santykius? Moderni muzika, humoro nestokojantys dialogai ir aktualios temos nepaliks abejingų žiūrovų.

  Pasirodymo iniciatorė, kompozitorė ir meno vadovė Vaiva Kriščiokaitytė teigia, kad idėja kurti miuziklą kilo svarstant, ką tokio neeilinio norėtų įgyvendinti kartu su savo ugdytiniais. Pakerėta ir įkvėpta užsienio autorių darbų, ryžosi kurti miuziklą, kuris būtų aktualus šiuolaikiniams vaikams ir jų tėvams. „Norime, kad muzika, libretas ir režisūros sprendimai leistų kiekvienam žiūrovui lengvai atrasti ir susitapatinti su vienu ar net keliais personažais, – sako V. Kriščiokaitytė ir priduria, – tai miuziklas, kuris kalba apie šių dienų vaikų ir tėvų santykių problemas per humoro prizmę“.

  Miuziklo trukmė 45 min.

  Prieš miuziklą vyks metodinio leidinio pristatymas. Po renginio visi norintys galės įsigyti knygą „Dingęs ryšys“. Leidinio kaina renginio metu 25 Eur.

  Kiekvieno dalyvio laukia dovana – knygoje esančio muzikos kūrinio natos!

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. balandžio 29 d. 10 val. LMTA Centrinių rūmų Didžioji salė (Gedimino pr. 42, Vilnius) Renginys nemokamas.

   

  * Užsiregistravusiems renginio dalyviams bus išduodamas LMTA KKC sertifikatas

  Renginys skirtas:

  • muzikos ir scenos menų pedagogams;
  • meno būrelių vadovams;
  • mokyklų bendruomenių komandoms;
  • moksleiviams iki 6 klasės;
  • visiems, norintiems susipažinti su metodiniu leidiniu „Dingęs ryšys“.

   

  Metodinio leidinio „Dingęs ryšys“ viršelio nuotrauka.
  Metodinio leidinio „Dingęs ryšys“ viršelio nuotrauka.

  Miuziklo kūrybinė komanda:

  Libreto autorė – mokslų daktarė, edukologė, poetė, „VIVA“ chorui kurtos kantatos ,,Axis Mundi“ ir electro-folk misterijos „Saulės dukros“ tekstų autorė Birutė Pernaravičiūtė.

  Kompozitorė – populiariosios muzikos atlikėja, metodininkė, aranžuotoja, įvairių muzikinių projektų pritariamasis vokalas, dainavimo studijos „KIVI“ jaunesniųjų atlikėjų vadovė Vaiva Kriščiokaitytė.

  Režisierė – daugelio spektaklių atlikėja, teatro praktikė Justina Kaminskaitė.

  Muzikos aranžuotės – pianistas, džiazo improvizatorius, LMTA vyr. koncertmeisteris Daumantas Slipkus.

  Atlikėjai – dainavimo studijos „KIVI“ ugdytiniai.

   

  Maloniai kviečiame dalyvauti!

  Daugiau informacijos apie renginį deimante.kavaliauskaite@lmta.lt arba tel. +3706 264 7877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.