×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  LIED INTERPRETACIJOS MEISTRIŠKUMO KURSAI SU PROF. HANS EIJSACKERS

  Renginio data: 2024-04-04
  Laikas: Nuo 10.00 val.
  Vieta: LMTA Juozo Karoso salė

  Meistriškumo kursai

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2024-03-27
  Peržiūrų skaičius: 213

  Kviečiame š. m. balandžio 4-5 d. dalyvauti akompanimento ir LIED interpretacijos meistriškumo kursuose, kuriuos ves prof. HANS EIJSACKERS.

  DATA IR LAIKAS

  VIETA

  Balandžio 4 d. (ketvirtadienis) 10.00-17.00 val.

  Balandžio 5 (penktadienis) 10.00-17.00 val.

  LMTA Juozo Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje viešės žymus pianistas, kamerinės muzikos atlikėjas ir pedagogas, Karališkos Hagos akademijos bei Roberto Schumanno aukštosios muzikos mokyklos Diuseldorfe Lied klasės profesorius.

  Su žymiausiais Lied dainininkais pianistas daug koncertuoja Europos ir Azijos šalyse bei JAV. Hanso Eijsackerso muzikos įrašai pelnė Grammy apdovanojimą ir BBC „Geriausio mėnesio CD“ nominaciją. Hansas Eijsackersas yra tarptautinio studentų Lied duetų konkurso Groningene, tarptautinio Lied festivalio Zeiste meno vadovas, nuolat kviečiamas į meistriškumo sesijas ir konkursus kaip žiuri narys.

  Hans Eijsackers 1992 m. baigė Amsterdamo konservatoriją, vėliau tęsė studijas Krokuvoje įsikūrusioje Europos Mozarto akademijoje.

  Eijsacker yra tarptautinių pianistų konkursų Rotterdamse Piano 3-Daagse ir princesės Christinos (Nyderlandai) laureatas. Net du kartus atlikėjui buvo įteiktas Concertgebouw koncertų salės apdovanojimas – sidabrinis “Vriendenkrans“ („Sidabrinio vainiko” apdovanojimas skirtas jauniems muzikos talentams).

  Prof. Hans Eijsackers yra Hagos Karališkos konservatorijos (Nyderlandai) ir Diuseldorfo Roberto Schumanno aukštosios muzikos mokyklos (Vokietija) Lied katedros profesorius.

  Pianistas yra žymus kamerinės vokalinės muzikos atlikėjas, su žymiausiais Lied dainininkais daug koncertuoja Europos ir Azijos šalyse bei JAV. Jo scenos partneriai buvo dainininkai Xenia Meijer, Geert Smits, Christianne Stotijn, Thomas Oliemans, jis bendradarbiavo su dirigentais Otto Tausk, Neeme Järvi, Gordan Nikolitch, Yannick Nézet-Séguin.

  Hanso Eijsackerso muzikos įrašai pelnė Grammy apdovanojimą ir BBC „Geriausio mėnesio CD“ nominaciją. Hansas Eijsackersas yra tarptautinio studentų Lied duetų konkurso Groningene ir tarptautinio Lied festivalio Zeiste meno vadovas, nuolat kviečiamas į meistriškumo kursus ir konkursus kaip žiuri narys.

  Išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (taikomas mokestis).

  Dalyvavimas kursuose nemokamas, maloniai kviečiame atvykti.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.