×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Projektas „Muzikavimas pagyvenusių žmonių emocinės sveikatos gerinimui“

  Publikavimo data: 2023-09-27
  Peržiūrų skaičius: 257

  Lietuvos muzikos terapijos asociacija bendradarbiaudama su Nacionaline trečiojo amžiaus universitetų asociacija (NTAUA) bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros kompetencijų centru įgyvendina projektą „Muzikavimas pagyvenusių žmonių emocinės sveikatos gerinimui“. Projektą finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.
  Projekte daugiau nei 400 Trečiojo amžiaus universitetų klausytojų visoje Lietuvoje turės galimybę dalyvauti teoriniuose – praktiniuose mokymuose pagyvenusiems žmonėms, kurių metu jie įgis teorinių žinių ir patirčių, padedančių geriau suprasti, kaip muzika gali padėti senjorų ir jų artimųjų gyvenimo kokybės gerinimui.
  Kita projekto veikla „Klasikinės muzikos koncertai-diskusijos“ įvairiose Lietuvos miestuose ir miesteliuose pakvies virš 1000 senjorų turiningai praleisti laisvalaikį klausantis gyvai atliekamos klasikinės muzikos bei dalyvauti diskusijoje su profesionaliais muzikantais apie muzikos estetinį bei emocinį pasitenkinimą teikiantį poveikį.
  Projektą užbaigs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje lapkričio 21 d. vyksianti konferencija, kurioje bus pristatomos projekto patirtys, nagrinėjamos muzikos taikymo galimybės pagyvenusių žmonių psichosocialinės sveikatos gerinimui.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.