×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

  Publikavimo data: 2022-02-15
  Peržiūrų skaičius: 367

  Mielieji,

  Praeities dvasia ir praeities aukos įgalino mus atkurti savo nepriklausomą valstybę, o tos praeities ir šių dienų junginys mus turi paskatinti Lietuvos ateitį kurti taip, kad ji būtų gaji, ištverminga ir atspari prieš visokius pavojus ir netikėtumus.“  Prezidentas Antanas Smetona

  Tikime ir linkime, kad šie, kaip niekada iki šiol svarbūs ir prasmingi Prezidento žodžiai, pasiektų kiekvieną iš mūsų – ne tik čia gimusius, augusius, bet ir šį kraštą pamilusius. Ši diena mums visiems tarsi dvasinės stiprybės simbolis, primenantis apie tuometės tautos tvirtybės šaknis.
  Ryžtas, drąsa nepasiduoti ir būti vieningais – mūsų atsakomybė. Todėl minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną puoselėkime vienybę, įsipareigokime atsakingai spręsti tautos problemas ir toliau saugoti darnią valstybę: kurdami, mokydamiesi ir dirbdami jos labui.

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

  LMTA Karjeros ir kompetencijų centras

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.