×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Seminaras Klaipėdoje „Vokalo metodika įvairiais amžiaus tarpsniais“

  Renginio data: 2023-03-29
  Laikas: 11:00-15:30 val.
  Vieta: LMTA Klaipėdos fakultetas (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2023-03-02
  Peržiūrų skaičius: 498

  Kviečiame į pirmą kartą Vakarų regione organizuojamą dainininkės, ilgametę patirtį sukaupusios LMTA Dainavimo katedros pedagogės, lektorės Aušros Liutkutės seminarą „Vokalo metodika įvairiais amžiaus tarpsniais“. Seminaras vyks gyvai LMTA Klaipėdos fakultete.

  Mokymų trukmė: 9 akad. val. (kontaktinių valandų skaičius – 6 akad. val.)

  Dažnai girdime, kad balsas yra gražiausias instrumentas, kurį reikia subrandinti, išpuoselėti, kad jis tinkamai atlieptų mūsų poreikius ir patenkintų mūsų lūkesčius. Vokalinis ugdymas turėtų prasidėti ankstyvoje kūdikystėje ar net dar anksčiau – itin įžvalgios mamos dar negimusiems savo vaikams dainuoja dainas ir su jais žaidžia muzikinius žaidimus. Balsas ir žmogaus vokalinė raiška nėra tik savitikslis malonumo šaltinis. Apimdamas visą žmogaus esybę jis tobulina garsinį, loginį, žodinį, emocinį pasaulio suvokimą, o tai ypač svarbu tuo laikotarpiu, kai žmogus yra imliausias įspūdžiams ir žinioms. Vokalinis ugdymas yra išskirtinis dėl stipresnio asmeninio tiesioginio santykio ir kontakto su ugdytoju, kuriam būdingas bendravimas „akis į akį“, žmonių veidų stebėjimas, leidžiantis ugdytiniui mokytis suprasti emocijas ir jiems teikiantis daugiau pasitikėjimo, o žmogiškas kontaktas gali sustiprinti motyvaciją muzikuoti ir vėlesniame amžiuje.

   

  Šiame seminare:

  • mokysimės vokalo technikų nuo mažiausio iki vyriausio amžiaus atlikėjo;
  • ieškosime būdų, kur rasti bei kokiais būdais skatinti atlikėjo motyvaciją;
  • aptarsime mokytojo ir mokinio santykį, kaip sukurti stiprų ir prasmingą ryšį;
  • detaliai gilinsimės į kūrinio interpretacijos sampratą ir kaip padėti mokiniui išmokti interpretuoti;
  • aptarsime repertuaro galimybes ir kur jo ieškoti.

   

  Seminaro tikslas – suteikti teorinių ir praktinių įgūdžių apie vokalo metodikas įvairiais amžiaus tarpsniais; aptarti galimus repertuaro pritaikymo būdus.

   

  Seminaras skirtas:

  – muzikos/vokalo mokytojams;

  – muzikos ansamblių ir chorų vadovams;

  – žmonėms, dirbantiems su skirtingo amžiaus vokalo atlikėjais bei muzikiniais kolektyvais.

   

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2023 m. kovo 29 d., 11:00-15:30 val. LMTA Klaipėdos fakultetas (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda) 33 Eur

  Seminaro dalyviams bus išduodami LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

   

  Aušra Liutkutė

  Lektorė, meno licenciatė. Lektorė neseniai atšventė savo kūrybinės veiklos 30-metį. Dalyvauja konkursuose, žiuri komisijų darbe, konsultuoja vokalinius ansamblius bei chorus. Aktyviai koncertuoja, taip pat su mokiniais dalyvauja konkursuose ir festivaliuose.

  1991 m. tapo antrosios vietos laimėtoja pirmajame Respublikiniame B. Grincevičiūtės dainininkų konkurse. 2000 m. V. Jonušaitės- Zaunienės konkurse nominuota vienintele premijos laureate. 2003 m. ir 2005 m. Tarptautiniame studentų koncertmeisterių konkurse apdovanota diplomu „Už profesionalų ir kūrybingą kūrinių atlikimą“.

  Liutkutė yra dainavusi LNOBT bei Klaipėdos muzikiniame teatre, kaip kviestinė solistė. Rengia solines programas, atlieka kamerinio dainavimo repertuarą. Nuolat tobulina kvalifikaciją tarptautiniuose meistriškumo kursuose. Pedagoginė veikla apima įvairias amžiaus grupes, ugdytiniai – tarptautinių konkursų laureatai. Lektorės meninė bei muzikinė veiklos įvertintos nacionaliniais ir tarptautiniais apdovanojimais.

   

   

  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

   

  Vyresnioji specialistė Deimantė Kavaliauskaitė

  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt

  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.