×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  AGATA teikiamos galimybės, susitikimas su Klaipėdos fakulteto studentais

  Renginio data: 2022-12-05
  Laikas: 13:00-14:30
  Vieta: 410 auditorija, Klaipėdos fakultetas

  Renginys studentams

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-11-16
  Peržiūrų skaičius: 650

  Akademija tikrai išmokys meninio meistriškumo, bet praktinė pažintis su nematoma meninės veiklos puse taip pat labai svarbi ir būtina.

  Kviečiame Klaipėdos fakulteto studentus į susitikimą-paskaitą apie praktinius menininko profesijos aspektus: savarankišką veiklą, sutartis, derybų su užsakovais subtilybes, pagrindines mokesčių taisykles, AGATA atlyginimą ir kitas teikiamas paslaugas – pagalbą įsilieti į tarptautinius licencijuotus tinklus, AGATA informacinio centro konsultacijas ir kt.

   

  Paskaita nemokama, tačiau būtina išankstinė registracija.

   

  Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorės pavaduotoja Martyna Gudaitė-Gulbinienė – teisininkė, muzikos teisių ir muzikos industrijos ekspertė (AGATA). 15 metų muzikos teisių srityje ir muzikos industrijos kuluaruose jai leido sukaupti spalvingą praktinę patirtį ir suformavo tvirtas įžvalgas, ko trūksta jaunam menininkui, kad jo profesinė pradžia būtų sklandi.

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.