×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Seminaras Klaipėdoje „Poliritmikos panaudojimas džiazo improvizacijoje ir kūryboje“

  Publikavimo data: 2023-01-31
  Peržiūrų skaičius: 259

  Ritmikos kanonų nepaisanti danų trijulė Kemaca Kinetic atvyksta į LMTA Klaipėdos fakultetą, kur vasario 6-7 dienomis surengs mokymus, o vasario 9 dieną bendrą studentų ir grupės Kemaca Kinetic koncertą džiazo klube „Kurpiai“.

  Šio kompromisų neieškančio danų trio repertuare galite rasti viską nuo džiazo iki groove stiliaus muzikos, kuriame hipnotizuojantis ritmas persipina su kerinčiomis melodijomis.

  Futuristinis roko, džiazo ir drum‘n‘bass mišinys, kurio šaknys slypi tradiciniame džiaze – taip galima apibūdinti Kemaca Kinetic muzikos stilių. Grupė įkvėpimo semiasi iš senovinės liaudies muzikos bei šiuolaikinės matematikos, ieškodami naujų galimybių plėtoti savo muzikinį žodyną. Tačiau, viena yra moksliniai tyrimai ir muzikinės DNR paieškos, kita yra priversti muzikinį mamutą atgyti ir riaumoti. Toks yra muzikinis eksperimentas, kurį galite išgirsti Kemaca Kinetic koncertuose.

  Kemaca Kinetic sudaro du jauni Danijos džiazo scenos vunderkindai: nepailstantis būgnininkas Matias Fischer ir gitaros fenomenas Casper Hejlsen, dirbantis su žinomu kompozitoriumi bei pedagogu bosistu Kenneth Duhl Knudsen. Pirmasis jų virtualus koncertas Blue Note Beijing klube įvyko 2021 metais, o nuo tada grupė išleido tris singlus ir surengė daugiau nei 20 koncertų Danijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

  Grupė atvyksta į Klaipėdos fakultetą vesti seminarų vasario 6–7 dienomis. Seminarų temos orientuotos į muzikos komponavimą bei poliritmikos, polimetrikos panaudojimą plėtojant įprastines muzikos komponavimo taisykles. Dėstytojai taip pat dirbs su džiazo ir populiariosios muzikos ansambliu.

  Seminarą ves Kenneth Dahl Knudsen (Danija), Alborgo Karališkoji muzikos akademija.

   

  Išduodami LMTA KKC kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

   

  Vasario 6 d.

  10:00 – 12:00 Sudėtiniai metrai, polimetrikos teorija.

  13:00 – 15:00 Polimetrikos ir poliritmikos pojūčio lavinimas, praktiniai užsiėmimai.

   

  Vasario 7 d.

  10:00 – 12:00 Ritminių koncepcijų panaudojimas muzikos kompozicijoje.

   

  Vasario 9 d.

  21 val. vyks bendras studentų ir grupės Kemaca Kinetic koncertas džiazo klube „Kurpiai“.

   

  Įėjimas laisvas.

  ___________________________________________________________________________________

  Kontaktinis asmuo

  Lekt. Karolis Žioltikovas, el. p. karolis.zioltikovas@lmta.lt

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.