×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Tarptautiniai smuiko meistriškumo kursai-seminaras

Renginio data: 2022-02-04
Laikas: 9:30-18:30
Vieta: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Koncertų salė (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

Meistriškumo kursai

Registracija baigta

Publikavimo data: 2022-01-24
Peržiūrų skaičius: 772

Kviečiame į smuiko virtuozo, visoje Europoje ir pasaulyje gerai žinomo atlikėjo, pedagogo, Šveicarijos Lugano konservatorijos (Conservatorio della Svizzera italiana, Lugano) profesoriaus Pavel Berman meistriškumo kursus-seminarą.

Šiuose mokymuose mokytojai įgis naujų žinių apie koncertinio repertuaro rengimą su mokyklinio amžiaus mokiniais ir jaunimu. Seminaro metu vyks atviros pamokos su studentais bei mokiniais, kurių metu bus analizuojamos ir aptariamos konkrečios ugdymo ir atlikimo situacijos, diskutuojama apie galimus problemų sprendimus bei pateikiami metodiniai ugdymo proceso patarimai. Dalyviai turės išskirtinę galimybę išgirsti profesoriaus Pavel Berman įžvalgas bei patirtis kūrinių interpretacijos ir atlikimo technikos klausimais.

Meistriškumo kursai-seminaras skirtas muzikos dalykų mokytojams, meninio ugdymo pedagogams, aukštųjų muzikos mokyklų (styginių instr.) studentams bei mokiniams.

Tikslas – suteikti pedagoginių žinių apie smuiko repertuaro rengimą su mokyklinio amžiaus mokiniais ir jaunimu, išanalizuoti stebimas atviras pamokas bei konkrečias atlikimo mokymo situacijas, dalintis gerąja patirtimi smuiko kūrinių interpretacijos ir atlikimo technikos klausimais.

DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
2022 m. vasario 4 d., 9:30-18:30 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Koncertų salė (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda) Meistriškumo kursai-seminaras nemokami.

*Norintiems gauti akredituoto LMTA KKC kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą taikomas 5,00 Eur mokestis

*Apmokėjimas už pažymėjimą vykdomas bankiniu pavedimu. Informacija apie apmokėjimą siunčiama į registracijos metu nurodytą el. paštą.

 

Renginiuose privaloma dėvėti respiratorius (ne žemesnio kaip FFP2 lygio), kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Įleidžiami tik Galimybių pasą turintys asmenys.

Prof. Pavel Berman žymus pasaulinio lygio smuiko virtuozas, pedagogas. 1970 m. gimė garsių muzikų šeimoje, baigė Maskvos P. Čaikovskio konservatoriją. 1987 m. tapo II premijos laureatu Paganini smuikininkų konkurse Genujoje (Italija), o 1990 m. laimėjo I premiją bei aukso medalį tarptautiniame smuikininkų konkurse Indianapolyje (JAV). 1992–1993 m. P. Berman studijavo profesorės Dorothy DeLay klasėje Juilliardo mokykloje Niujorke. Smuikininkas sėkmingai koncertuoja prestižinėse pasaulio salėse. P. Berman muzikinė veikla neapsiriboja vien tik koncertais Europoje, Azijoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje. Jis taip pat organizuoja tarptautinius kamerinės muzikos festivalius, dėsto Lugano konservatorijoje „Conservatorio della Svizzera italiana“ (Šveicarija).

Ryškus prof. P. Berman indėlis Lietuvai – 1998 m. P. Berman iniciatyva įkurtas Kauno kamerinis orkestras, vėliau tapęs simfoniniu orkestru.

 

Kontaktinis asmuo

Lekt. Lina Marija Songailė

Mob. tel. +37064806265

linamarija.songaile@gmail.com

 

Nepavykstant užsiregistruoti kreipkitės el. paštu deimante.kavaliauskaite@lmta.lt

 

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.