×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Nuotolinis profesinio orientavimo renginys studentams „Ką mes žinome apie akademinės muzikos atlikėjo karjerą?“

  Renginio data: 2021-05-06
  Laikas: 16:00 - 17:00
  Vieta: Nuotolinis mokymas per zoom.com

  Renginys studentams

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2021-04-07
  Peržiūrų skaičius: 1215

  Studente,

  ar Tau sakė, kad „atlikėjui pakanka daug ir gerai groti“ arba „konkursai yra raktas į sėkmingą karjerą“, o gal pats tiki, kad studijos užsienyje užtikrins Tavo tarptautinį pripažinimą? Šios klišės tapo mūsų karjeros planavimo įrankiais, kuriuos taikant tikime, kad būsime sėkmingi ir pripažinti.

  Susitikimo pranešėja LMTA doktorantė, pianistė Neringa Valuntonytė teigia, kad laikui bėgant šis suvokimas kaip burbulas vieną dieną sprogsta ir, stebėdami savo draugus bei kolegas, imame suprasti, kad tai šiandien nebėra efektyvu. Muzikos pasaulis keičiasi, todėl mums svarbu koja kojon žengti kartu su juo, iš naujo mokytis priemonių ir gilinti žinias, kurios būtinos sėkmingai atlikėjų karjerai.

  Šiame susitikime bus siekiama:

  • aptarti mums žinomą informaciją apie karjeros plėtojimo modelius;
  • įvardyti šiandienai aktualias strategijas, padėsiančias atsidurti ir įsitvirtinti nuolat augančioje muzikos rinkoje;
  • analizuoti opią ir aktualią akademinės muzikos atlikėjo karjeros problematiką;
  • pristatyti savarankišką vadybą puoselėjančių atlikėjų pavyzdžius.

   

   Susitikimas skirtas atlikimo meno ir instrumentininkų studentams.

   

  Nedvejok, kviesk draugus, registruokis ir savo karjera pasirūpink jau šiandien.

   

  NERINGA VALUNTONYTĖ 

  Profesionali pianistė, LMTA doktorantė, aktyviai plečia savo klausytojų ratą Europoje: rengia konceptualius koncertus, didelį dėmesį skirdama mažiau žinomiems modernios muzikos repertuarams bei derindama juos kartu su tradiciniais ir publikai pažįstamais kūriniais.
  Pianistė pasirodė įvairiose Vokietijos, Danijos, Suomijos, Lenkijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Austrijos ir Lietuvos salėse su solo ir kamerinės muzikos programomis. Atlikėja surengė svarbius pasirodymus tokiuose festivaliuose ir projektuose kaip „Jiang Artis Festival“, „Bechstein Young Professionals“, „II Vilniaus fortepijono muzikos festivalis“, „Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis“, „International Gradus Piano Festival“, „Crossing Keyboards“ ir kt.

  2019-aisiais metais Neringa pelnė III-ąją vietą VIII Tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse, kuriame atliko M. Ravel fortepijoninį koncertą G-dur su dirig. M. Pitrėno vadovaujamu Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru.
  2020-aisiais metais baigė magistrantūrą Hanoverio muzikos, teatro ir medijos aukštojoje mokykloje, prof. E. Kupiec klasėje bei pradėjo meno doktorantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

   

  Daugiau informacijos apie pranešėją rasite www.valuntonyte.com

   

   

  Karjeros ir kompetencijų centras

  Lietuvos muzikos ir teatro akademija

  Vilniaus g. 6-2/Tilto g. 16, Vilnius

  Mob. tel. +370 686 72012

  Tel. (8 5) 261 1142

  El.p. kkcrenginiai@lmta.lt

  Facebook‘e: LMTA Karjeros ir kompetencijų centras

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.