×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Susitikimas su Asociacijos LATGA specialistais

  Renginio data: 2021-04-14
  Laikas: 14:00 - 15:00
  Vieta: Nuotolinis mokymas per zoom.com

  Renginys studentams

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2021-03-31
  Peržiūrų skaičius: 1411

  Kviečiame į susitikimą su Asociacijos LATGA specialistais, kur būsite supažindinti su asociacijos veikla, jos galimybėmis. Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija. Prisijungimai bus atsiųsti nurodytais paštais likus dienai iki renginio.

  Planuojami susitikimai:

  Balandžio 14 d. 14:00 – 15:00 val. teatro specialybių studentams, lekt. Evelina Brusokaitė, Asociacijos LATGA Dramos poskyrio vadovė;

  Balandžio 23 d. 14:00 – 15:00 val. muzikos specialybių studentams, lekt. Paulius Sartatavičius, Asociacijos LATGA Muzikos kūrinių skyriaus vadovas;

  Gegužės 5 d. 14:00 – 15:00 val. kino specialybės studentams, lekt. Vilma Juraškienė, Asociacijos LATGA Audiovizualinių kūrinių poskyrio vadovė.

  Asociacija LATGA yra ne pelno siekianti nevalstybinė organizacija, kolektyviai administruojanti įvairių sričių autorių (muzikos, literatūros, audiovizualinių, vizualiųjų ir dramos) teisių turėtojų teises, renkanti ir paskirstanti autorinį atlyginimą už kūrinių panaudojimą. Taip pat ši organizacija koordinuoja asociacijos narių veiklą, užtikrina kuo platesnį Lietuvos ir užsienio autorių kūrinių panaudojimą, užkerta kelią autorių teisių pažeidimams, finansuoja meno ir kultūros projektus, aktyviai edukuoja visuomenę autorių teisių srityje.

  Plačiau apie asociaciją skaitykite www.latga.lt.

  Karjeros ir kompetencijų centras

  Lietuvos muzikos ir teatro akademija

  Vilniaus g. 6-2/Tilto g. 16, Vilnius

  Mob. tel. +370 686 72012

  Tel. (8 5) 261 1142

  El.p. kkcrenginiai@lmta.lt

  Facebook‘e: LMTA Karjeros ir kompetencijų centras

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.