×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Seminaras „Istorijų pasakojimas ir kūrimas asmenybės ugdymo procese“

  Renginio data: 2020-10-12
  Laikas: 17.00–19.15 val.
  Vieta: LMTA II (Kongresų) rūmai (Vilniaus g. 6-2/Tilto g. 16, Vilnius)

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2020-09-30
  Peržiūrų skaičius: 759

  Kviečiame į  LMTA kino ir televizijos katedros doc. Raimondo Paškevičiaus seminarą „Istorijų pasakojimas ir kūrimas asmenybės ugdymo procese“, kuris vyks 2020 m. spalio 12 ir 14 d. (pirmadienis, trečiadienis) 17.00–19.15 val. LMTA II rūmuose. Registracija iki spalio 9 d.

  Kurdami ir pasakodami istorijas suteikiame gyvenimui prasmę, vertybes. Formuojame individo ir grupės identitetą, priklausymą grupei, kultūrai, komunikuojame esmines pasaulėžiūros nuostatas. Istorijų kūrimas ir pasakojimas – veiksminga priemonė asmenybės ugdymui, tiek kai istorijas pasakoja pedagogas, tiek kai pedagogas inspiruoja besimokančiuosius kurti ir pasakoti istorijas. Istorijų pasakojimas ugdo komunikacinius gebėjimus, viešąjį kalbėjimą ir empatinį klausymą, kūrybiškumą, fantaziją, savistabą, saviraišką.

  REGISTRACIJA ( iki spalio 9 d.)

  Data: 2020 m. spalio 12 d. ir 14 d. (pirmadienis, trečiadienis)
  Laikas: 17.00–19.15 val.
  Vieta: LMTA II (Kongresų) rūmai (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)
  Kaina: 36.00 Eur. (6 akad. val.)
  Tikslinė grupė: Dalykų mokytojai (teatro mokytojai), pradinio ugdymo mokytojai, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo institucijų pedagogai, mokyklų bendruomenės komandos.

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PAŽYMĖJIMAI (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  Programos tikslas – Sustiprinti mokytojų gebėjimą asmenybės ugdymui naudoti patrauklią, žaidybinę ir tuo pačiu itin paveikią priemonę – istorijų kūrimą ir pasakojimą.

  Programos uždaviniai:

  • Padėti mokytojams atpažinti, kad jie naudoja istorijų kūrimą ir pasakojimą.
  • Suteikti istorijų pasakojimo poveikio teorinius pagrindus
  • Išmokyti konkrečių metodų, kaip asmenybės ugdymo procese naudoti istorijų kūrimą ir pasakojimą

  Doc. Raimondas Paškevičius, režisierius, scenaristas ir TV laidų vedėjas. 1989 m. baigė studijas TV režisūros studijas LTSR Valstybinėje konservatorijoje ir pradėjo dirbti Lietuvos televizijoje. Vedė laidas „Profesoriaus Knyslio palėpė“, „Labas rytas suraitytas“.

  Išleido tris savo pasakų knygas, taip yra romanų „42“ ir „Nereikalingi žmonės“ bendraautorius. Veda scenaristų kursus pradedantiesiems, yra „Skalvijos akademijos“ dėstytojas bei internete publikuojamo teksto „Vadovas pirmam kino scenarijui rašyti“ autorius.

  Vaidino filmuose „Už viską sumokėta“ (1988 m., rež. A.Saltykovas) bei „Nereikalingi žmonės“ (2008 m., rež. Maris Martinsons).

  BENDRAUKIME:
  LMTA Karjeros ir kompetencijų centras
  Tel. nr. +370 686 72012; (8 5) 26 111 42
  kkcrenginiai@lmta.lt
  www.kkc.lmta.lt
  Draugaukime Facebooke

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.