×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

• Metodinė praktinė konferencija • Muzikinis ugdymas. idėjos ir patirtys

Renginio data: 2021-09-22
Laikas: 10:00-15:30
Vieta: LMTA Centriniai rūmai (Gedimino pr. 42, Vilnius), Didžioji salė

Konferencija

Registracija baigta

Publikavimo data: 2021-09-12
Peržiūrų skaičius: 1656

Sparti socialinio bei kultūrinio gyvenimo kaita bei globalizacija kelia naujus iššūkius Lietuvos muzikiniam švietimui. Kinta mokymosi kultūra, mokymasis visą gyvenimą tampa pagrindine atsinaujinančio švietimo paradigma. Dauguma mokslininkų pripažįsta, kad labai svarbu rengti mokytoją, gebantį reflektuoti savo praktinę veiklą ir jos rezultatus. Ne išimtis ir muzikos pedagogai. Karantinas, socialinių kontaktų ribojimai ir kiti COVID-19 pandemijos keliami iššūkiai palietė profesinę ir asmeninę veiklas. Kritinėse situacijose svarbiausia tapo gebėjimas adaptuotis kintančioje aplinkoje, kurioje esminis faktorius asmens kompetencija ir motyvacijos potencialas.

Konferencijoje dalyviai susipažins su naujausiais ugdymo planais, kūrybiškais ir inovatyviais muzikinio ugdymo metodais. Taip pat bus kviečiama aptarti aktualias muzikinio ugdymo problemas, skatinti muzikos pedagogų bendradarbiavimą per pozityvią gerosios patirties sklaidą bei profesinės patirties refleksiją, keliant bendrąsias ir profesines kompetencijas.

Konferencijos pranešėjai – žinomi muzikos pasaulio žmonės. Pranešimus skaitys prof. dr. Rūta Girdzijauskienė, prof. dr. Rytis Ambrazevičius, doc. Rolandas Aidukas, dr. Asta Kriščiūnaitė-Volbikienė, Kėdainių muzikos mokyklos direktorė Rūta Kutraitė, mokytoja metodininkė Violeta Česaitienė, vyr. mokytojas Veslav Sobieski. Konferencijoje dalyvaus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyr. specialistė Laima Rutkauskienė. Konferenciją moderuos doc. dr. Giedrė Gabnytė.

Tikslinė auditorija – muzikos pedagogai, švietimo įstaigų vadovai ir pavaduotojai.

Tikslas – suburti muzikos pedagogus ir sudaryti jiems sąlygas pagilinti profesines žinias, atkreipti dėmesį į muzikinio ugdymo problemas.

 

Dalyvavimas konferencijoje NEMOKAMAS

 

Norintiems gauti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2.) taikomas 5 Eur mokestis.

Maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje!

 

Svarbu: dalyvavimas tik su  galimybių pasu.

Neturintys galimybės dalyvauti, konferenciją galės stebėti nuotoliniu būdu.

Konferencija vyks laikantis galiojančių LR Vyriausybės reikalavimų renginių organizavimui uždarose patalpose.

 

Kontaktai

Vyresnioji specialistė Deimantė Kavaliauskaitė
El. p.: deimante.kavaliauskaite@lmta.lt; kkcrenginiai@lmta.lt
Tel. +370 (5) 261 1142
Mob. tel. +370 686 72012

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.