×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  LMTA minėjo Tarptautinę edukacijos dieną

  Publikavimo data: 2023-02-02
  Peržiūrų skaičius: 278

  Jungtinės Tautos sausio 24 dieną paskelbė Tarptautine edukacijos diena. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į žmones, neturinčius galimybių mokytis ir siekti, kad mokslas būtų prieinamas visiems. Galime tik pasidžiaugti, kad mūsų šalyje vaikai turi teisę į mokslą, gali siekti savo tikslų, ugdytis ir tobulėti.

  Minėdamas šią dieną Karjeros ir kompetencijų centras kvietė į edukacinę pamoką LMTA. Džiaugiamės, kad kvietimą priėmė Varėnos meno mokyklos moksleiviai ir juos lydintys pedagogai.

  Moksleiviai susipažino su LMTA istorija, architektūra, plėtė kultūrinį sąmoningumą. Aplankė vieną moderniausių Akademijos erdvių – Juliaus Juzeliūno erdvinio garso Sferą, kurioje kompozitorius bei LMTA Muzikos inovacijų studijų centro administratorius Jurgis Jarašius papasakojo apie muzikos kūrėjo darbą, detaliau apžvelgė elektroninės muzikos kūrimo procesą. Moksleiviai turėjo progą pasiklausyti klasikinių bei elektroninės muzikos kūrinių, kartu pademonstruojant erdvinio garso sistemą, jos veikimo principus. Edukacinės pamokos dalyviai patys galėjo prisiliesti prie analoginio sintezatoriaus ir juo pagroti. Aplankytas Balkono teatras, Didžioji bei J. Karoso salės, Operos studija.

  Visus, norinčius susipažinti su Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir sudalyvauti edukacinėje ekskursijoje „Neatrastieji muzikos lobiai“, kviečiame registruotis Kultūros paso sistemoje: https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/1810

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.