×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Kalbėjimo lavinimo seminaras

  Renginio data: 2022-11-15
  Laikas: 12.30-17.00
  Vieta: LMTA Centrinių rūmų Balkono teatras (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-10-24
  Peržiūrų skaičius: 582

  Renginys atšauktas.

  Kviečiame į diktorės, teatro ir kino aktorės, radijo laidų vedėjos, viešojo kalbėjimo trenerės Aldonos Vilutytės praktinį kalbėjimo lavinimo seminarą, kuris vyks 2022 m. lapkričio 15 d., LMTA Centrinių rūmų Balkono teatre.

  Mūsų balsas – svarbiausia auditorijos paveikimo priemonė. Darbe, namuose ar kitose erdvėse dažniausiai komunikuojame balsu, kuris neįmanomas be mąstymo ir kalbos. Balsas yra kalbos padargų sukeliamas garsų srautas, o tarsena, dikcija – kalbos garsų, skiemenų, žodžių tarimo būdas. Tai svarbiausios oratoriaus priemonės. Kiekvieno žmogaus balsas yra individualus. Mūsų klausa geba išskirti iki 10000 balso atspalvių. Siekdami, kad mus išgirstų, suprastų bei būtume įdomūs pašnekovai, turime tobulinti ir treniruoti savo balsą, išmokti taisyklingai kvėpuoti, saugoti balso stygas ir kitus kalbos padargus.

  Šiame seminare aptarsime dažniausiai pasitaikančias problemas ir sužinosime, kaip jas įveikti. Taip pat mokysimės valdyti stresą, sureguliuoti kvėpavimą, raiškiai kalbėti ir aiškiai formuluoti mintis. Praktinėje dalyje atliksime pratimus, kurių dėka balsas taps stipresnis, spalvingesnis, įtaigesnis ir lengviau pasiekiantis norimą adresatą.

  Seminaras skirtas:

  • dalykų mokytojams (teatro mokytojams);
  • pradinio ugdymo mokytojams;
  • priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo institucijų pedagogams;
  • mokyklų vadovams;
  • aukštesnio lygio švietimo vadovams.

   

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. lapkričio 15 d., 12.30-17.00 val. LMTA Centrinių rūmų Balkono teatras (Gedimino pr. 42, Vilnius) 39 Eur

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  Doc. Aldona Vilutytė

  Teatro ir kino aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, filmų garsintoja. Yra sukūrusi daugiau nei 70 vaidmenų didžiausiose meno erdvėse: „Keistuolių teatre”, teatro laboratorijoje „Atviras ratas”, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, „No theatre” bei kituose šalies teatruose. Tiek pat laiko aktyviai įsitraukusi į televizijos veiklą: yra LRT diktorė, dirba su garsinimu ir dubliavimu. Radijo pjesėms, knygoms, animacijai, dokumentikai ir meniniams filmams suteikia balsą bei įkūnija emocijas, dalyvauja literatūros vakaruose.

  2008 m. buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui pagrindinės aktorės kategorijoje.

  2016 m. Už poezijos skaitymą Tarptautiniame poezijos festivalyje „Poezijos pavasaris“ buvo išrinkta geriausia skaitove ir apdovanota Laimono Noreikos vardo prizu.

  Nuo 2012 m. veda seminarus įmonėms ir organizacijoms, paskaitas, individualias pamokas, skaito pranešimus konferencijose apie viešą kalbėjimą, kvėpavimo, balso, tarties taisymą bei valdymą, kalbėjimo įtaigą, streso ir scenos baimės problemas bei aktorinį meistriškumą, improvizacijas, kūrybiškumą ir kolektyvo formavimą.

  Yra vedusi seminarus tokioms įmonėms ir organizacijoms kaip SEB, LRT radijas ir televizija, LLRI, KTU, VDU, AVIVA, Vadovybės apsaugos departamentas prie VRM, Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga bei individualias pamokas garsiems Lietuvos pramogų ir verslo žmonėms.  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

  Vyresnioji specialistė Deimantė Kavaliauskaitė
  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt
  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.