×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  parengiamieji muzikologijos brandos egzamino kursai

  Renginio data: 2021-10-09
  Laikas:
  Vieta: nuotolinis mokymas „Microsoft Teams“ platformoje

  Neformalus švietimas

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2021-06-07
  Peržiūrų skaičius: 984

  Kviečiame į LMTA organizuojamus parengiamuosius muzikologijos brandos egzamino kursus. Kursų trukmė nuo 2021 m. spalio 9 d. iki 2022 m. gegužės 7 d. Registracija vyksta iki spalio 5 d.

  Paskaitos vyks nuotolinio darbo ir mokymo(si) platformoje „Microsoft Teams“.

  Kursų metu bus gilinamos muzikos teorijos, harmonijos, solfedžio, muzikos istorijos ir muzikos kūrinių analizės žinios. Kursus planuojama vykdyti mišriuoju būdu: vyks auditorinės paskaitos ir nuotolinis mokymas(is). Susiklosčius nepalankiai situacijai dėl pandemijos, kursai bus vykdomi tik nuotoliniu būdu.

  Paskaitos numatomos kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį, jų trukmė 9 akademinės valandos. Pirmas susitikimas planuojamas spalio 9 d. Visa mokymuisi reikalinga medžiaga bus siunčiama dalyvio nurodytu elektroninio pašto adresu. Kiekvienas kursų dalyvis galės atlikti žinių pasitikrinimo užduotis, naudotis mokymo(si) medžiaga, elektroniniu būdu susisiekti su dėstytoju. Kursai yra mokami.

   

  Registracija (iki spalio 5 d.)

   

  Išlaikytas Muzikologijos brandos egzaminas atveria platesnes galimybes stojant į Muzikos atlikimo, Muzikos teorijos ir kritikos, Kompozicijos, Muzikinio folkloro, Garso režisūros ir kitas programų studijas.

  Prašome šia informacija pasidalinti su 11-12 klasių moksleiviais bei jų pedagogais.

   

  Kursų koordinatorė:
  LMTA KKC vedėja Rita Tydė, Tel.: +370 614 95 428
  El. paštas: rita.tyde@lmta.lt

   

  LMTA Karjeros ir kompetencijų centras
  Daugiau informacijos: 8 (5) 261 1142 | www.kkc.lmta.lt | Draugaukime Facebook‘e

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.