×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Tarptautiniai smuiko meistriškumo kursai-seminaras su doc. Martynu Švėgžda von Bekker

  Renginio data: 2023-05-18
  Laikas: Nuo 10.00 val.
  Vieta: LMTA Klaipėdos fakultetas (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2023-05-16
  Peržiūrų skaičius: 293

  Kviečiame gegužės 18-19 d. dalyvauti Tarptautiniuose smuiko meistriškumo kursuose – seminare, kuriuos ves doc. Martynas Švėgžda von Bekker.

  Kursai vyks gyvai (LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salė (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)) ir nuotoliniu būdu (būtina išankstinė registracija).

  Laikai:

  • Gegužės 18 d. – 10:00 – 17:15 val.
  • Gegužės 19 d. – 10:00 – 16:00 val.

   

  Smuiko virtuozo, žinomo Europoje ir pasaulyje atlikėjo, pedagogo, Hamburgo Johannes Brahms konservatorijos docento Martyno Švėgždos von Bekker meistriškumo kursų metu mokytojams bus suteikiamos žinios apie koncertinio repertuaro rengimą su mokyklinio amžiaus mokiniais ir jaunimu. Mokymų metu vyks atviros pamokos su mokiniais ir studentais, bus analizuojamos ir aptariamos konkrečios ugdymo, atlikimo situacijos, diskutuojama apie galimus problemų sprendimus bei pateikiami metodiniai ugdymo proceso patarimai. Docentas Martynas Švėgžda von Bekker dalinsis įžvalgomis bei patirtimi kūrinių interpretacijos ir atlikimo technikos klausimais.

  Registracija iki gegužės 17 d.

  Registracijos anketa: https://forms.office.com/e/Y4jGMpKrqW

   

  Išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

   

  Kontaktinis asmuo

  Lina Marija Songailė

  linamarija.songaile@gmail.com

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.