×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Info diena pirmo kurso studentams

  Renginio data: 2020-09-07
  Laikas: 11:00
  Vieta: LMTA I rūmai (Gedimino pr. 42, Vilnius), Didžioji salė

  Renginys studentams

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2020-09-01
  Peržiūrų skaičius: 916

   

  Kviečiame pirmo kurso Akademijos studentus į LMTA Informacinę dieną ‘2020, kuri šiais metais dėl COVID-19 bus organizuojama trimis studentų srautais ir vyks rugsėjo 7 ir 8 dienomis LMTA Centrinių rūmų Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius):

  Rugsėjo 7 d. (pirmadienį), 11 val. – Muzikos atlikimo bakalauro ir magistrantūros studijų programos visų specializacijų, išskyrus dainavimo, pirmo kurso studentams.

  Rugsėjo 7 d. (pirmadienį), 15 val. – Muzikos atlikimo studijų programos dainavimo specializacijos, Muzikos studijų, Kompozicijos, Meno teorijos bakalauro ir magistrantūros studijų programų pirmo kurso studentams.

  Rugsėjo 8 d. (antradienį), 11 val. – Kino meno, Teatro meno, Scenos ir kino menų istorijos ir kritikos, Meno vadybos bakalauro ir magistrantūros visų specializacijų studijų programų pirmo kurso studentams.

  Rugsėjo 8 dienos informacinis renginys bus tiesiogiai transliuojamas Klaipėdos fakultetui.

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.