×

Turite klausimų?

    ×

    Šriftas:

    Fonas:

    Iliustracijos

    Nuotolinis seminaras „Mažų vaikų edukaciniai vaidinimai: kokie jie būna?“

    Renginio data: 2023-03-25
    Laikas: 10:00-14:00 val.
    Vieta: Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“

    Seminaras

    Registracija baigta

    Publikavimo data: 2023-02-27
    Peržiūrų skaičius: 464

    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo dėmesio centre – vaikas, kuris pripažįstamas kaip unikali, auganti, aktyvi asmenybė. Visos veiklos, taip pat ir vaidyba, turi padėti plėtoti jo fizines, socialines, pažinimo, kalbos ir bendravimo, kūrybines galias, pažinti ir išreikšti save. Siekiant, jog trejų-septynerių metų vaikų vaidinimai būtų įvairūs, organizuojami ne vien švenčių progomis, bet kuo dažniau įtraukiami į kasdienę grupės veiklą, pedagogams reikalinga žinoti, kokios yra trumpos vaidinimų formos, į kurias mielai įsitraukia vaikai iš įvairių socialinių, kultūrinių aplinkų.

    Seminaro metu:

    • praktiškai ir vaizdžiai kalbėsime apie vaikų vaidinimų formas: pirštukų, lėlių, eilėraščių, žaidiminius, choro bei mįslių vaidinimus;
    • ugdysime kompetencijas pasirinkti tinkamas vaidinimų formas pagal augančius vaikų gebėjimus vaidinti;
    • pagilinsime bendravimo su vaikais žinias ir gebėjimus, siekiant, kad mažieji vaidintų noriai, kūrybiškai, suprasdami, ką vaidina;
    • išmoksime vertinti vaikų vaidinimų formose įgyjamas kompetencijas (kalbinę, socialinę, komunikacinę, meninę, pažinimo, kt.).

     

    Seminaro tikslas – padėti pedagogams įgyti žinių ir supratimą, gebėjimų pasirinkti vaikų vaidinimų formas, palankias vaikų kūrybiniams gebėjimams skleistis, integruoti trumpas vaikų vaidinimų formas į kasdienę ugdomąją veiklą.

     

    DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
    2023 m. kovo 25 d. 10.00-14.00 val. Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“ 33 Eur

    Seminaro dalyviams bus išduodami LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

    Vida Kazragytė – Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos plėtros skyriaus metodininkė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė. 1984 m. baigė lietuvių kalbos, literatūros ir režisūros studijų programą Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetuose (dabar – Klaipėdos universitetas). 2001 m. apgynė socialinių mokslų srities edukologijos krypties daktaro disertaciją. 2008 m. išleido mokslinę monografiją „Priešmokyklinio amžiaus vaikų vaidybos gebėjimų ugdymas“. Parašė apie 70 mokslinių ir didaktikos straipsnių. Moksliniai interesai – vaikų ir jaunimo teatrinis ugdymas, meninis ugdymas, teatro pedagogika. Lektorė sukaupusi ilgametę patirtį, veda seminarus ir mokymus pedagogams.

    Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.