×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

Praktinis seminaras „Žmogaus judėjimo aparato lavinimas“

Renginio data: 2023-04-06
Laikas: 11.00-13.00 val.
Vieta: LMTA Centrinių rūmų Operos studija (Gedimino pr. 42, Vilnius)

Seminaras

Registracija baigta

Publikavimo data: 2023-03-15
Peržiūrų skaičius: 214

Kviečiame balandžio 6 d. 11 val. į praktinį seminarą „Žmogaus judėjimo aparato lavinimas“, kurį ves LMTA Dainavimo katedros Operos studijos docentė Zita Dulinskienė. 

Žmogaus kūno kalba suteikia daugiau informacijos nei kalbėjimas. Kūno kalba labai reikšminga kiekvieno žmogaus gyvenime bei jo egzistencinėje plotmėje. Judesys yra socialinė-psichologinė ir kultūrinė priemonė, lydinti mūsų mąstymą bei padedanti palaikyti bendravimą su kitais žmonėmis. Tikriausiai ne kartą esate pastebėję aktorių plastiką, kuri vizualiai perteikia personažo esminę užduotį, tampa bendravimo su partneriu ir kitais veikiančiais asmenimis priemone. Žmogaus judesiai scenoje turi paklusti gyvenimo būdo, įprastos elgsenos meninei tiesai. 

Sceninio judesio seminaras suteiks praktinių žinių, kurios padės susipažinti su savo kūno galimybėmis, harmoningai tobulinti visas jo dalis, lavinti judesių koordinaciją, valdymą, dinamiškumą, tikslumą, taip pat atmintį ir mąstymą. 

Seminaro tikslas – supažindinti dalyvius su individualiomis kūno savybėmis, deformacijų taisymo, teisingo judėjimo principais. 

Seminaro turinys: 

  • Laikysenos korekcija – natūralus fizinio stuburo lankstumo atstatymas. 
  • Lankstumas – viršutinių galūnių judesiai. 
  • Jėga – gebėjimas nugalėti išorinį pasipriešinimą, įtempiant raumenis. 
  • Judesių koordinacijos tobulinimas. 
  • Specialūs sceniniai įgūdžiai. 

 

DATA IR LAIKAS  VIETA  KAINA 
2023 m. balandžio 6 d., 11.00-13.00 val.  LMTA Centrinių rūmų Operos studija (Gedimino pr. 42, Vilnius)   

18 Eur 

 Išduodami LMTA KKC kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. 

 

Doc. Zita Dulinskienė 

LMTA Dainavimo katedros Operos studijos docentė. 1982 metais baigė Klaipėdos universiteto Menų fakultetą, įgijo baletmeisterio-pedagogo specialybę. 1987 metais pradėjo dirbti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 1987-1989 metais buvo GITIS‘o Sceninio judesio katedros asistentė-stažuotoja (vadovai: prof. N. V. Karpov, doc. A. V. Verbickaja). 

Docentė yra parengusi dvi metodines priemones: „Sceninio judesio konspektai“ ir „Gimnastikos piramidžių pradmenys“.  

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.