×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Sveikatingumo paskaita su dr. Samueliu Tacu

  Publikavimo data: 2023-03-20
  Peržiūrų skaičius: 806

  Kviečiame kovo 23 d. (šį ketvirtadienį) 12.30 val. į garsaus Niujorko kineziterapeuto Samuelio Taco paskaitą apie sveikatingumą. Paskaita vyks LMTA Centrinių rūmų Balkono teatre (Gedimino pr. 42, Vilnius).

  Paskaitos trukmė: 1 val.

  Paskaitos kalba: lietuvių.

  Dr. Samuelis Tacas (Shmuel Tatz) – vienas žinomiausių fizinės terapijos specialistų pasaulyje, Bodytuning studijos įkūrėjas (JAV), originalaus metodo – kūno derinimo autorius. Savo sukurtu metodu yra padėjęs ne vienai pasaulio garsenybei: kompozitoriui Andrew Lloyd Webber, smuikininkui serui Yehudi Menuhin, vokiečių mecosopranui Christa Ludwig, baleto šokėjoms Ninai Ananiašvili, Aleksandrai Danilovai, kompozitorei, performansų atlikėjai Laurie Anderson, dainininkui Lou Reed ir daugybei kitų.

  S. Tacas: „<…> šokėjai ar muzikantai turi nemažai fizinių sveikatos problemų. Atminkime kompozitorių pianistą Robertą Šumaną, kuris nustojo groti būtent dėl problemų su rankomis. Jau tada muzikantai susidurdavo su fiziniais skausmais, tačiau dabar, kai gyvenimo tempas toks greitais ir pasirodymų krūvis yra nežmoniškai didelis, su įvairiomis traumomis ir skausmais jie susiduria dar dažniau, todėl jiems reikalinga speciali pagalba“.

  Kviečiame LMTA bendruomenės narius aktyviai dalyvauti paskaitoje, kurioje sužinosite praktinių patarimų, kaip padėti sau ir savo sveikatai.

  Įėjimas laisvas.

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.