×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Praktinis seminaras „Kaip ugdyti vaiką, turintį įvairiapusių raidos sutrikimų?“

  Renginio data: 2023-11-08
  Laikas: 10.00-13.00 val.
  Vieta: LMTA II rūmų 224 auditorija (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2023-09-21
  Peržiūrų skaičius: 686

  Ugdant vaiką, kuriam diagnozuoti įvairiapusiai raidos sutrikimai (autizmas) ar kiti raidos sutrikimai, neretai pedagogai susiduria su nemažai klausimų bei iššūkių, kuriuos įveikti reikia specialių ugdymo metodų. Tokie vaikai gali turėti kalbos raiškos problemų, neįprastai reaguoti arba bendrauti. Tokie vaikai įvardijami kaip sunkaus elgesio vaikai, kuriuos lydi emocinės problemos. Todėl ugdytojui kyla klausimai, kaip mokyti autizmą turinčius vaikus? Kaip tinkamai paruošti aplinką, struktūrizuoti veiklas? Ką daryti, jei vaikui dažnai pasireiškia elgesio ir emociniai sunkumai? Kaip sumažinti nepageidaujamo elgesio apraiškas? Jei vaikas turi ypatingų sensorinių poreikių, kaip išvengti bereikalingų dirgiklių, kokias pagalbines priemones galima būtų panaudoti ugdymo procese?

  Į šiuos ir daugelį kitų klausimų padės atsakyti Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus socialinė pedagogė Austė Černiauskienė ir specialioji pedagogė Vaida Maziukienė.

  Seminaro metu  pedagogės pasidalins praktiniais patarimais kaip tinkamai paruošti aplinką, struktūrizuoti veiklas, kokias priemones naudoti dirbant su vaikais, turinčiais autizmą. Pagilinsite žinias apie autizmo spektro sutrikimų ypatumus: elgesį ir bendravimą, kalbą ir komunikaciją, sensorinės integracijos sutrikimus, pažinimo procesus.

  Seminaro tikslas – supažindinti pedagogus su pagrindiniais autizmo bruožais, ugdymo organizavimo specifika, aplinkos ir veiklų struktūravimo principais.

  Seminaro dalyviams bus išduodami LMTA Karjeros ir kompetencijų centro sertifikatai.

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2023 m. lapkričio 8 d. 10.00-13.00 val. LMTA II (Kongresų) rūmai, 224 a. (Vilniaus g. 6-2, Vilnius) Seminaras nemokamas (vietų skaičius ribotas)

   

  Lauksime Jūsų atvykstant!

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.