×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Muzikologės Virginijos Apanavičienės knygos „Žvilgsnis į kintančią visuomenę“ pristatymas

  Publikavimo data: 2022-08-29
  Peržiūrų skaičius: 394

   

  Maloniai kviečiame š. m. rugsėjo 12 d. 15 val. į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Juozo Karoso salę, kurioje 5 knygų autorė, muzikologė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja Virginija Apanavičienė pristatys savo naują šeštąją knygą „Žvilgsnis į kintančią visuomenę“.

   

  Data Vieta Kaina
  2022 m. rugsėjo 12 d., 15 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademija, J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius) Renginys nemokamas

   

  Šeštoje Virginijos Apanavičienės knygoje spausdinami straipsniai kultūros ir visuomenės gyvenimo temomis bei pastarųjų metų mokslo straipsniai, nagrinėjantys globalios kultūros įtakas akademinei lietuvių muzikai. Meno bei muzikos pasaulį veikiant IV-osios Pramonės revoliucijos (Industry 4.0) fenomenui, pastebėjus jo neabejotiną poveikį, pirmąkart skelbiamas terminas Muzika 4.0, susijęs su dirbtinio intelekto įtaka muzikos kūrybai.

  Apanavičienės knygoje atsispindi įvairių nevyriausybinių bei meno organizacijų, spaudos pokyčių ir muzikos meno kaitos reiškiniai. Rinkinyje pateikiami 1989-2022 metais įvairiuose Lietuvos periodiniuose leidiniuose paskelbti autorės publicistikos straipsniai ne tik muzikos, bet ir visuomeninio gyvenimo temomis, susiję su autorės veikla įvairiose visuomeninėse (nevyriausybinėse) organizacijose. Kaip pati knygos autorė teigia: „noriu paskatinti švietimo ir kultūros darbuotojus būti aktyviais kultūros procesų dalyviais – fiksuoti, užrašyti, publikuoti savo pastebėjimus, kurti savo bendruomenės, mokyklos bei krašto istoriją“. Knygoje taip pat skaitytojai ras kelis mokslinius pastarųjų metų straipsnius, skelbtus užsienio leidiniuose anglų kalba (leidinyje pateikiami lietuvių kalba).

  Knyga iliustruota spalvotomis fotografijomis.

  Renginio metu knygą „Žvilgsnis į kintančią visuomenę“ bus galima įsigyti už specialią  kainą  – 15 eurų.

  Leidinio pristatyme dalyvaus įvairių organizacijų atstovai, knygos recenzentai, leidėjai, straipsnių herojai.

  Lauksime visų atvykstant!

   

  Daugiau informacijos el. p. kkcrenginiai@lmta.lt arba tel. +3706 264 7877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.