×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Kviečiame skaityti pranešimą konferencijoje

  Renginio data: 2023-09-27
  Laikas: Nuo 10.00 val.
  Vieta: LMTA Centrinių rūmų J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)/ ZOOM

  Konferencija

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2023-06-27
  Peržiūrų skaičius: 317

  Kviečiame naujus mokslo metus pradėti dalyvaujant mokslinėje konferencijoje „Muzikos meno, mokslo ir edukacijos jungtys tradicijų ir inovacijų kontekste“, kuri skirta LMTA 90-mečio jubiliejui paminėti.

  Kviečiame muzikus, pedagogus ir tyrėjus skaityti nuotolinius pranešimus respublikinėje mokslinėje konferencijoje pasidalinti muzikos meno idėjomis, naujausiomis muzikinio ugdymo iniciatyvomis, pasaulio ir Lietuvos praktinėmis patirtimis, švietimo ir muzikinės kultūros aktualijomis bei inovacijomis.

  DATA VIETA KAINA
  2023 m. rugsėjo 27 d., sekcijų pradžia nuo 13.00 val. Nuotolinių konferencijų platforma „Zoom“ Pranešėjams taikomas dalyvio mokestis 10 Eur

  Pranešimų autorius kviečiame registruotis iki š. m. rugsėjo 16 d. Prašome vėliausiai iki šios dienos užpildyti dalyvio registracijos anketą. Iškilus klausimams kreiptis adresu deimante.kavaliauskaite@lmta.lt

  Registracijos anketa: https://forms.office.com/e/JUeSjjvuLD

   

  Renginį organizuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademija

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.