×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  JUSTINOS GRINGYTĖS DAINAVIMO MEISTRIŠKUMO KURSAI

  Publikavimo data: 2023-02-27
  Peržiūrų skaičius: 283

  Lietuvių mecosopranas Justina Gringytė susilaukė ypatingo įvertinimo už savo „puikią techniką“ (The Times) ir „griausmingai galingą balsą“ (The Telegraph). 2015 m. solistei buvo įteiktas Tarptautinis operos apdovanojimas Jaunojo solisto kategorijoje. Vilniuje ji buvo apdovanota Lietuvos kultūros ministerijos Jaunojo menininko premija. Justina Gringytė baigė studijas LMTA, vėliau įstojo į Karališkąjį Velso muzikos ir dramos koledžą ir baigė Jette Parker jaunųjų artistų programą Karališkajame Covent Garden operos teatre. 

  2023 m. kovo 8–10 dienomis, 12 val.
  LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)  

  2022 – 2023 m. sezone solistė atlieka pagrindinius vaidmenis J. Massenet operoje Therese ir G. Bizet operoje Carmen Škotijos operos teatre, taip pat Fenenos rolę iš G. Verdi operos „Nabukas“ Hamburgo nacionalinėje operoje. Justina Gringytė sukūrė daugybę mecosoprano vaidmenų, tarp kurių Maddalena iš G. Verdi operos „Rigoletas“, Amneris iš G. Verdi operos „Aida“, Dalila iš J. Massenet operos „Samsonas ir Dalila“, Romeo iš V. Bellini operos „Montekiai ir Kapulečiai“ ir kt. Atlikėjai teko dainuoti Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II deimantinio karūnavimo iškilmėse, olimpinių žaidynių atidarymo iškilmėse ir kitur. Solistės balsas skambėjo garsiausiuose pasaulio operos teatruose, tarp kurių Londono karališkas operos teatras, Anglų nacionalinė opera, Teatro real Madride, Paryžiaus nacionalinė opera, Korėjos nacionalinė opera, Izraelio opera, Vilnius city opera, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras ir daugybė kt. 

  Kursų dalyviams bus išduodami  LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

  Ne LMTA bendruomenės nariams, norintiems gauti pažymėjimą, taikomas 5,00 Eur dalyvio mokestis.

   

  Įėjimas atviras, maloniai kviečiame!

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.