×

Turite klausimų?

×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos

AGATA teikiamos galimybės

Renginio data: 2022-10-13
Laikas: 14:00-15:30
Vieta: LMTA Centrinių rūmų J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)

Renginys studentams

Registracija baigta

Publikavimo data: 2022-09-26
Peržiūrų skaičius: 434

Akademija tikrai išmokys muzikinio meistriškumo, bet praktinė pažintis su nematoma muzikinės veiklos puse taip pat labai svarbi ir būtina.

Kviečiame muzikos fakulteto studentus į susitikimą-paskaitą apie praktinius muzikanto profesijos aspektus: savarankišką muzikanto veiklą, sutartis, derybų su užsakovais subtilybes, pagrindines mokesčių taisykles, AGATA atlyginimą ir kitas teikiamas paslaugas – pagalbą įsilieti į tarptautinį licencijuotos muzikos tinklą, AGATA informacinio centro konsultacijas ir kt.

 

Paskaita nemokama, tačiau būtina išankstinė registracija.

 

Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorės pavaduotoja Martyna Gudaitė-Gulbinienė – teisininkė, muzikos teisių ir muzikos industrijos ekspertė (AGATA). 15 metų muzikos teisių srityje ir muzikos industrijos kuluaruose jai leido sukaupti spalvingą praktinę patirtį ir suformavo tvirtas įžvalgas, ko trūksta jaunam menininkui, kad jo profesinė pradžia būtų sklandi.

 

Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.