×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Pradedančiųjų ir pažengusių vokalo vadovų seminaras

  Renginio data: 2022-10-26
  Laikas: 14.30-19.00
  Vieta: LMTA Centrinių rūmų J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Renginys

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-09-27
  Peržiūrų skaičius: 952

  Retas, kuris nesutiks, kad ansamblio profesionalumas – jo vadovo atspindys. Ar teko girdėti, o galbūt patys susidūrėte, kad vis sunkiau darosi pasikviesti žmones ateiti ir įsilieti į ansamblio veiklą? Galbūt ne kartą diskutavote, kad ir patys, kaip vadovai, jaučiate motyvacijos trūkumą? O gal esate pradedantis vadovas arba tas, kuris nuolat siekia tobulėti ir mokytis? Tuomet šis seminaras yra būtent Jums!

  Kviečiame į vienos dienos mokymus, kuriuose aptarsime universalias temas, tokias kaip: nuo ko ir kaip pradėti dirbti su vaikais, paaugliais bei suaugusiais; kokios pasitaiko pradedančiųjų bei daugiametę patirtį turinčių vadovų klaidos; kokia turėtų būti naudojama medžiaga; kur ieškoti ir gauti tinkamos literatūros bei repertuaro? Taip pat kalbėsime kaip pradėti dirbti su niekada nedainavusiu arba sugadintu balsu, kuris ieško pagalbos, bei su kokiomis problemomis susiduriama po karantininio laikotarpio ir kaip jos sprendžiamos? Bandysime atsakyti, kas yra kertiniai, atraminai taškai, į kuriuos mes, ansamblių vadovai, turime, o kartais net privalome atkreipti dėmesį.

  Seminaras vyks LMTA Centrinių rūmų Juozo Karoso salėje.  Dalyviai turės unikalią galimybę gyvai stebėti parodomąją pamoką, kurią ves lektorė kartu su Vilniaus dailės akademijos kameriniu choru, vadovas Arvydas Adamonis. Seminare galite dalyvauti ir nuotoliniu būdu, dėl galimybės stebėti paskaitą susisiekite asmeniškai el. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt.

  Tikslas – paskatinti vokalo kolektyvų vadovus siekti aukštesnio profesionalumo, įgyjant reikalingų žinių ir praktinių įgūdžių.

  Seminaras skirtas:

  • pradedantiesiems ansamblių ir chorų vadovams;
  • pažengusiems ansamblių ir chorų vadovams;
  • žmonėms, dirbantiems su skirtingo tipo muzikiniais kolektyvais;
  • dainavimo mokytojams.

   

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. spalio 26 d., 14.30-19.00 val. LMTA Centrinių rūmų J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius) 28 Eur

   

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  Aušra Liutkutė

  Lektorė, meno licenciatė, neseniai atšventė savo kūrybinės veiklos 30-metį. Dalyvauja konkursuose, vertinimo komisijų darbe, konsultuoja vokalinius ansamblius bei chorus. Aktyviai koncertuoja, su mokiniais dalyvauja konkursuose ir festivaliuose.

  1991 m. tapo antrosios vietos laimėtoja pirmajame Respublikiniame B. Grincevičiūtės dainininkų konkurse. 2000 m. V. Jonušaitės-Zaunienės konkurse nominuota vienintele premijos laureate. 2003 m. ir 2005 m. Tarptautiniame studentų koncertmeisterių konkurse apdovanota diplomu „Už profesionalų ir kūrybingą kūrinių atlikimą“.

  A. Liutkutė yra sukūrusi kelias dešimtis vaidmenų. Rengia solines programas, atlieka kamerinio dainavimo repertuarą. Nuolat tobulina kvalifikaciją tarptautiniuose meistriškumo kursuose. Pedagoginė veikla apima įvairias amžiaus grupes, ugdytiniai – tarptautinių konkursų laureatai.

  Lektorės meninė bei muzikinė veiklos įvertintos nacionaliniais ir tarptautiniais apdovanojimais.


  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

  Vyresnioji specialistė Deimantė Kavaliauskaitė
  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt
  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.