×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Nuotolinis seminaras „Atmintis ir dėmesys mokymo procese“

  Renginio data: 2022-03-16
  Laikas: 10:00-14:30
  Vieta: Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-02-14
  Peržiūrų skaičius: 711

  Mokinių psichikos ypatumų pažinimas ženkliai pagerina mokymo rezultatus bei sukuria palankesnę mokomąją aplinką. Pedagogams svarbu žinoti ir mokėti pritaikyti kuo daugiau įvairių būdų, leidžiančių išspręsti įvairias mokymo(si) problemas. Siekiant gerų mokymosi rezultatų, ypač reikšmingi yra pedagogų gebėjimai užtikrinti nuolatinį mokinių dėmesingumą bei optimaliai išnaudoti atminties potencialą. Ši programa padės mokytojams sėkmingiau ir profesionaliau organizuoti mokymo procesą, įgyti kompetencijų, reikalingų palankios mokymo(si) klasėje aplinkos užtikrinimui.

  Seminare bus aptariami mokinių atminties ypatumai ir jų įtaka mokymosi kokybei. Analizuosime mokinių dėmesio savybes bei mokysimės efektyvių būdų, padedančių sutelkti ugdytinių dėmesį bei pagerinti jų atmintį. Kritiškai įsivertinsime asmeninę patirtį bei mokysimės ją praktiškai praturtinti seminare įgytomis žiniomis.

  Seminaro tikslas – padėti įgyti mokytojams reikalingų psichologinių bei pedagoginių kompetencijų, taikant naujausius pedagoginės psichologijos metodus, skirtus mokinių dėmesio bei atminties gerinimui.

  Seminaras skirtas:

  – dalykų mokytojams;

  – priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo institucijų pedagogams;

  – mokyklų vadovams ir pavaduotojams.

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. kovo 16 d. 10.00-14.30 val. Nuotolinių mokymų aplinka „Zoom“ 24 Eur

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  Laura Dubosaitė – psichologė, pedagogė, lektorė, patirtinių mokymų vadovė. Psichologijos magistrą įgijo Vilniaus universitete (1996 m.). Daugiau kaip 20 metų dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, virš 10 metų veda kvalifikacijos tobulinimo seminarus psichologijos temomis. Svarbi lektorės darbo dalis – pagalba pedagogams: veda seminarus apie vaikų raidą ir informacijos priėmimą, kaip atpažinti gabius vaikus ir su jais dirbti, kaip adekvačiai taikyti vaikams bausmes ir kodėl jos apskritai yra reikalingos. Lektorės gebėjimas įdomiai ir šmaikščiai dėstyti medžiagą seminaro dalyviams padeda suprasti net ir sudėtingiausius dalykus.

  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

  Vyresnioji specialistė
  Deimantė Kavaliauskaitė
  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt
  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.