×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  NUOTOLINIS SEMINARAS „Kūrybinės veiklos pamokoje“

  Renginio data: 2021-03-31
  Laikas: 13:00 - 17:30
  Vieta: Nuotolinis mokymas per zoom.com

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2021-03-03
  Peržiūrų skaičius: 922

  Kviečiame į lektorės Ievos Gydrienės nuotolinį seminarą „Kūrybinės veiklos pamokoje“, kuris vyks 2021 m. kovo 31 d., trečiadienį, nuo 13:00 iki 17:30 val. Nuotolinis seminaras organizuojamas vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“. Registracija vyksta iki kovo 30 d.

  Kūrybiškumas yra viena pagrindinių XXI amžiaus kompetencijų ugdymo procese, dėl to svarbu prisitaikyti ir nutolstant nuo akademinio formato įvesti patyriminį mokymą bei mokymą bendradarbiaujant. „Kūrybinės veiklos pamokoje“ – praktinis seminaras mokytojams, kurio metu dalyviai atras naujus sprendimus savo pamokos išpildymui, gilesniam ir prasmingesniam ugdymo proceso plėtojimui. Seminaro metu aptarsime ne vien „žaidimą dėl žaidimo“, bet mokymąsi pasitelkiant mąstymą, asociacijas, įgalinant metaforinį ir simbolinį mąstymą, kurio trūkumą neretai galime pajusti pamokose.

  Seminaras skirtas dalykų mokytojams, priešmokyklinio ir ikimokyklinio, pradinio ugdymo institucijų pedagogams.

  Seminaro tikslas – paskatinti bendrojo lavinimo mokytojus imtis kūrybiškesnių mokymo metodų.

  Programos uždaviniai:

  1. Supažindinti mokytojus su kūrybinio darbo nauda ir galimybėmis pamokoje. 
  2. Suteikti galimybę persvarstyti savo dėstomą dalyką.
  3. Įsisavinti naują, mokiniams patrauklią ugdymo metodiką.

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2). 

  Ieva Gydrienė

  Lektorė stažavosi ir pedagoginę praktiką atliko Čekijos Respublikos Vakarų Bohemijos Universitete (2007 m.) bei Islandijos Universitete (2009 m.). Pedagoginė patirtis – 12 metų, iš kurių  daugiau kaip 7 metus veda seminarus suaugusiesiems LVJC, KPSKC ir skirtingose Lietuvos mokyklose. Nuo 2013 m. specializuojasi įvairiaus lygio ir tipo grupinių bei individualių mokymų vedimo srityje.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.