×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  NUOTOLINIS PROFESINIO ORIENTAVIMO RENGINYS STUDENTAMS „Pasaulinės krizės ir jaunasis menininkas: kaip planuoti savo karjerą?“

  Renginio data: 2022-05-12
  Laikas: 14:00-15:00
  Vieta: Nuotolinių mokymų aplinka „Zoom“

  Renginys studentams

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-04-28
  Peržiūrų skaičius: 483

  Besikeičiantis pasaulis verčia menininkus kardinaliai keisti požiūrį į savo karjerą. Savo ateitį planuojantis jaunas akademikas, siekdamas įvardyti konkrečius karjeros tikslus bei mėgindamas sukurti nūdienai tinkančią jų įgyvendinimo strategiją, turėdamas ribotą kiekį informacijos susiduria su sunkumais. Tačiau ką daryti, kai iš esmės pasaulį keičiantys įvykiai dar labiau apsunkina mintis apie savo ateitį? Kaip spėti reaguoti į kiekvieno tokio įvykio inicijuojamus galimus karjeros modelio pasikeitimus? Gal tokios aplinkybės gali net padėti atrasti savo kelią?

  Šiame susitikime bus aptariama:

  • Karjeros plėtojimo strategijų ieškojimo sunkumai;
  • Kaip akademinės muzikos industriją keičia pandemija, klimato kaita ir karas;
  • Kokia turėtų būti menininko pozicija krizių metu?
  • Kokių teigiamų pokyčių menininko karjerai gali atnešti pasaulinės krizės?

   

  Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija iki gegužės 12 d.
  Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta nurodytu el. paštu likus dienai iki renginio.
  Užsiregistravusiems renginio dalyviams bus išduodamas LMTA KKC sertifikatas

  NERINGA VALUNTONYTĖ 

  Profesionali pianistė, LMTA doktorantė, aktyviai plečia savo klausytojų ratą Europoje: rengia konceptualius koncertus, didelį dėmesį skirdama mažiau žinomiems modernios muzikos repertuarams bei derindama juos kartu su tradiciniais ir publikai pažįstamais kūriniais.
  Pianistė pasirodė įvairiose Vokietijos, Danijos, Suomijos, Lenkijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Austrijos ir Lietuvos salėse su solo bei kamerinės muzikos programomis. Atlikėja surengė svarbius pasirodymus tokiuose festivaliuose ir projektuose kaip „Jiang Artis Festival“, „Bechstein Young Professionals“, „II Vilniaus fortepijono muzikos festivalis“, „Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis“, „International Gradus Piano Festival“, „Crossing Keyboards“ ir kt.
  2020-aisiais metais baigė magistrantūrą Hanoverio muzikos, teatro ir medijos aukštojoje mokykloje, prof. E. Kupiec klasėje bei pradėjo meno doktorantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kuriose vykdo meninį tyrimą „Akademinės muzikos atlikėjo personos kūrimas: nuo scenos iki asmeninio prekės ženklo“.

  Daugiau informacijos apie pranešėją rasite www.valuntonyte.com

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.