×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Džiazo vokalistės Nicole Zuraitis meistriškumo kursai

  Publikavimo data: 2022-03-16
  Peržiūrų skaičius: 919

  Kviečiame kovo 22 d. 12 val. į LMTA Klaipėdos fakultetą, kuriame vyks „Grammy“ apdovanojimo nominantės, Niujorke gyvenančios džiazo vokalistės Nicole Zuraitis meistriškumo kursai.

  Kursuose bus aptariami ir demonstruojami muzikos kūrybos ir džiazo vokalo ypatumai. Mokymai skirti studentams, besimokantiems muzikos atlikimo meno ir kompozicijos bei mokytojams, kurie dirba su vaikais muzikos mokyklose, lavina jų kūrybiškumą, stengiasi įdiegti balso valdymo pagrindus, stilių suvokimą ir gebėjimą muziką atlikti stilistiškai teisingai.

  Meistriškumo kursų programa:

  12.00-14.00 val. Džiazo vokalo ypatumai, naujausios tendencijos
  14.00-15.00 val. Pertrauka
  15.00-18.00 val. Muzikos kūryba ir jos atlikimas

   

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. kovo 22 d. 12.00–18.00 val. LMTA Klaipėdos fakultetas (K. Donelaičio g. 4., Klaipėda) Meistriškumo kursai nemokami.

   

  *Norintiems gauti akredituoto LMTA KKC kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą taikomas 5,00 eurų mokestis.

  *Apmokėjimas už pažymėjimą vykdomas bankiniu pavedimu. Informacija apie apmokėjimą siunčiama į registracijos metu nurodytą el. paštą.

   

  Nicole Zuraitis – talentinga džiazo vokalistė, kompozitorė, aranžuotoja ir pianistė. Lietuviškų šaknų turinti atlikėja mėgsta dalyvauti įvairiuose JAV lietuvių organizuojamuose renginiuose.

  N. Zuraitis dainuoja geriausiuose Niujorko džiazo klubuose, yra „Birdland“ bigbendo vokalistė. Muzikė yra bendradarbiavusi su Cyrille Aimee, Thana Alexa, Dave’u Strykeriu, Livingstonu Tayloru, Tomu Chapinu, Omaru Hakimu, Melanie Safka, Helen Sung, Bernardu Purdie ir kt.

  N. Zuraitis 2016 metais tapo „Coffee Music Project“ komponavimo konkurso Niujorke nugalėtoja, po metų užėmė antrąją vietą Sarah Vaughan tarptautiniame džiazo vokalistų konkurse. 2014 metais laimėjo „Herb Alpert ASCAP“ jaunojo kompozitoriaus prizą, taip pat yra pelniusi publikos bei Johnny Mercerio apdovanojimus nacionaliniame „American Traditions Vocal“ konkurse. Menininkė yra išleidusi autorinių albumų. Jos albumas „Hive Mind“ buvo pripažintas geriausiu džiazo albumu 2018 metais vykusiuose Tarptautiniuose muzikos ir pramogų apdovanojimuose (International Music and Entertainment Awards).

  Menininkė su Šiaurės Teksaso bei Berklio muzikos koledžo Bostone studentais bei visais norinčiais dalijasi savo sukaupta muzikine patirtimi apie vokalinį džiazą ir kompoziciją, veda meistriškumo kursus.

  Daugiau informacijos apie meistriškumo kursus: kestutis.sova@lmta.lt

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.