×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  PRAKTINIS SEMINARAS „MOKYTOJO KŪRYBIŠKUMAS IR ŽAIDYBINĖS VEIKLOS UGDOMAJAME PROCESE“

  Renginio data: 2024-03-01
  Laikas: 13.00 - 18.00
  Vieta: LMTA Centriniai rūmai, J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2024-01-22
  Peržiūrų skaičius: 941

  Kviečiame į aktorės Kristinos Savickytės praktinį seminarą „Mokytojo kūrybiškumas ir žaidybinės veiklos ugdomajame procese“, kuris vyks š. m. kovo 1 d. (penktadienį), 13.00-18.00 val. LMTA Centriniuose rūmuose J. Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius).

  Registracija vysta iki vasario 27 d.

  Seminaras organizuojamas tik gyvu formatu.

  Kūrybiškumas – savybė, auganti ją aktyviai praktikuojant. Dirbant su vaikais, kūrybiškumas – viena esminių ugdytojo kompetencijų, padedanti tiek kasdienėse rutininėse veiklose, tiek planuojant ugdymą, grupės, klasės, įstaigos renginius.

  Seminaro programa aprėps teorines kūrybinio augimo, ryšio su vaikais kūrimo, žaidimo svarbos kūrybai prielaidas, tuo pačiu kvies čia ir dabar išbandyti savo kūrybiškumo galias bei jas stiprinti. Vaikai iki trejų metų didžiąja dalimi mokosi per kartojimą, todėl auklėtojui, mokytojui, grupės vadovui labai svarbu suvokti veiklų žaidybinimo svarbą.

  Seminaras skirtas patyrinėti tiek vaikų įsitraukimo galimybes, tiek patiems aktyviai kurti veiklas žaismės pagrindu, praktiškai per užduotis ir bendrą veiklą plėsti savo darbo su vaikais įrankių arsenalą, didinti ne tik savo gebėjimus, bet ir pasitikėjimą.

  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2024 m. kovo 1 d., 13:00-18:00 val. LMTA Centriniai rūmai, J. Karoso salė (Gedimino pr. 42, Vilnius) 25 Eur

  Atkreipiame dėmesį: seminare bus pristatoma edukacija su 5-6 metų amžiaus vaikais, paremta vaidybinių elementų integravimu į kasdienę vaikų grupės veiklą ir kūrybiniais grupės sutelkimo būdais.

   

  Seminaras skirtas priešmokyklinio bei ikimokyklinio ugdymo pedagogams.

  Tikslas – pažinti ir išbandyti daugybę kūrybiškumo ugdymo aspektų – pradedant nuo asmeninio indėlio svarbos ir baigiant konkrečiais instrumentais, žaidimais, veiklomis ir idėjomis, taikytinomis darbe su vaikais.

  Uždaviniai:

  1. Supažindinti su svarbiausiomis sąlygomis kūrybiškumui augti.
  2. Supažindinti su kūrybiškumo ir žaidybinių veiklų svarba vaiko pasaulio suvokimui, mokymuisi ir motyvacijai.
  3. Išbandyti žaidybinių veiklų kūrimo principus.
  4. Supažindinti su konkrečiais teatrinio veiksmo metodais, tinkančiais ankstyvajam amžiui.

   

  Apie seminaro lektorę

  Kristina Savickytė – aktorė, LMTA ir Mykolo Romerio universiteto magistrė, daugiau nei 15 metų  veda renginius, konferencijas, radijo laidas, moderuoja diskusijas, o savo įkurtoje studijoje „Šilkaus pupa“ veda mokymo programas apie kūrybiškumą, skaitymo skatinimą, vaizduotės lavinimą, istorijų kūrimą, pasakų išveikimą tėvams, įvairaus amžiaus vaikams ir ugdytojams. Savo profesine patirtimi lektorė dalinasi savanoriaudama įvairiuose projektuose.

  Veikla:

  • Apie 30 vaidmenų – teatre, kine ir televizijos serialuose.
  • Televizijos laidų vedėja, TV projektų  dalyvė.
  • Nuo 2017 m. Žinių radijo laidų „Tėvystės įkvėpimai” ir „Visi savi” kūrėja.
  • Virš 15 metų renginių, konferencijų, spaudos konferencijų vedėja, diskusijų moderatorė.
  • Savo įkurtoje studijoje „Šilkaus pupa” kuria ir veda mokymo programas tėvams, įvairaus amžiaus vaikams ir ugdytojams kūrybiškumo, skaitymo skatinimo, vaizduotės lavinimo, istorijų kūrimo, pasakų išveikimo ir kitomis temomis, taip pat skaito pranešimus šiomis temomis.
  • Daugelį metų savanoriauja – „Mamų mugėje”, Laisvės TV projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti”, „Gelbėkit vaikus” organizacijoje ir ktituose pavieniuose projektuose, kuriuose dovanoja savo laiką ir profesinę patirtį.
  • IBBY Lietuvos skyriaus ir Aktorių gildijos narė.

   

  Išleistos knygos:

  „Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo”, Alma Littera, 2021

  „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte”. Alma Littera, 2017

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.