×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  SUAUGUSIŲJŲ SAVAITGALIŲ AKADEMIJA

  Renginio data: 2020-10-17
  Laikas:
  Vieta: LMTA II (Kongresų) rūmai (Vilniaus g. 6-2/Tilto g. 16, Vilnius)

  Neformalus švietimas

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2020-09-30
  Peržiūrų skaičius: 2472

  Lietuvos muzikos ir teatro akademija atveria duris ir kviečia šį rudenį mokytis muzikuoti SUAUGUSIŲJŲ SAVAITGALIŲ AKADEMIJOJE!

   

  Nori išmokti dainuoti? O gal groti? Tavo svajonė gali tapti realybe!

  Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) nuo spalio 17 d. iki gruodžio 6 d. kviečia mokytis muzikuoti projekte „Suaugusiųjų savaitgalių akademija 2020“! Tai puiki galimybė svajojantiems prisiliesti prie muzikos pasaulio, norintiems išmokti muzikuoti, tobulinti jau turimus gebėjimus ar siekiantiems profesionalumo. Šis projektas skirtas ir mėgėjui, ir profesionalui.

  Dalyvių registracija vyksta iki spalio 12  dienos.

   

  Tai individualios įvairių muzikos instrumentų bei dainavimo pamokos suaugusiems, skirtos įvairių specialybių bei pomėgių žmonėms, norintiems išmokti muzikuoti, pažinti natas, tobulinti jau turimus gebėjimus ar siekiantiems profesionalumo.

  Organizuojami kursai (individualios pamokos): džiazinis, miuziklo, pop, roko ir klasikinis dainavimas, džiazinis ir klasikinis fortepijonas, smuikas.

  Jeigu Jūsų norimo užsiėmimo nėra sąraše, kreipkitės  į mus el.p. adresu kkc@lmta.lt ir mes pasistengsime surasti mokytoją, galintį padėti Jums išmokti groti Jūsų svajonių instrumentu.

  Svajokite ir drąsiai prisijunkite prie Suaugusiųjų savaitgalio akademijos. Tai išskirtinė galimybė mokytis individualiai pas žinomus, jaunus, nuolat tobulėjančius muzikos srities profesionalus, atlikėjus ir pedagogus, LMTA alumnus.

   

  Projektui pasibaigus LMTA Centrinių rūmų Didžiojoje salėje 2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienį, 15:00 val. vyks baigiamasis „Suaugusiųjų savaitgalių akademijos“ dalyvių koncertas ir kursų baigimo pažymėjimų teikimo ceremonija.

   

  Kaina Individualios paskaitos:
  • 252 € (8 akad. val.)
  • 315 € (10 akad. val.)
  • 472 € (15 akad. val.)

  *P.S.  Dėl papildomų pamokų skaičiaus ir kainų derinama individualiai.

   

   

   

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.