×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  INTERPRETACIJOS MEISTRIŠKUMO KURSAI

  Renginio data: 2024-04-29
  Laikas: Nuo 10.00 val.
  Vieta: LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Meistriškumo kursai

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2024-04-26
  Peržiūrų skaičius: 133

  Kviečiame š. m. balandžio 29-30 d. interpretacijos meistriškumo kursuose, kuriuos ves dueto „Duo Alterno“ nariai prof. Tiziana Scandaletti (sopranas) ir prof. Riccardo Piacentini (fortepijonas) (Milano konservatorija, Italija).

  DATA IR LAIKAS

  VIETA

  Balandžio 29 d. (pirmadienis) 10.00-13.00 val.

  Balandžio 30 d. (antradienis) 10.00-13.00 val.

  LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

  Milano konservatorijos profesoriai vadovaus interpretacijos meistriškumo kursams  LMTA Dainavimo ir Koncertmeisterio katedrų studentams.

  Dainininkė Tiziana Scandaletti ir pianistas, kompozitorius Riccardo Piacentini koncertuoja, kaip duetas ,,Duo Alterno“. Po sėkmingo debiuto 1997 m.  šiuolaikinės italų kompozitorių muzikos festivalyje Vankuveryje, Kanadoje, dueto koncertinės gastrolės nusidriekė į daugiau nei 60 pasaulio šalių – Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, daugelyje Pietų Amerikos, Europos  bei Azijos šalių. Profesoriai yra nuolat kviečiami vesti interpretacijos meistriškumo kursus.

  ,,Duo Alterno“ išleido 23 kompaktines plokšteles, tarp kurių 5 monografijos su kompozitorių Giorgio Federico Ghedini, Alfredo Casella, Franco Alfano (Nuova) kūrinių pirmaisiais atlikimo įrašais. Jų repertuarą sudaro šiuolaikinė bei XX a. pradžios muzika. Kompozitoriai Giacomo Manzoni ir Ennio Morricone yra specialiai parašę kūrinių šiam duetui. ,,Duo Alterno“ koncertai sulaukia aukščiausio įvertinimo spaudoje ,,Los Angeles Times“, ,,The Washington Post“, ,,La Repubblica“ ir kituose leidiniuose.

  Dalyvavimas yra nemokamas.

  Norintiems gauti LMTA KKC kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą taikomas 5 Eur mokestis.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.