×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Pristatomas naujai išleistas solfedžio 3 klasei vadovėlis ir pratybos „Į muzikos šalį“

  Publikavimo data: 2022-12-13
  Peržiūrų skaičius: 693

  Šviesių emocijų, tyrinėjimų ir atradimų džiaugsmo kupina kelionė į Muzikos šalį tęsiasi. Muzikologė, pedagogė doc. dr. Vida Umbrasienė išleido solfedžio vadovėlį ir pratybas „Į muzikos šalį“, skirtas 3 klasei.

  Vadovėlio autorė trečiaisiais ugdymo metais siekia pabrėžti mokymąsi stebėti ir lyginti, analizuoti ir vertinti. Žynio Solfedžio ir ponios Teorijos pasaka apie muziką vadovėlyje palengva virsta savarankiška muzikos pasaulio tyrinėjimų, ieškojimų ir atradimų laboratorija. Toliau lavinami klausymo įgūdžiai, turtinamas liaudies dainų repertuaras. Sisteminant muzikos teorijos žinias pravers „Užmirštukų sąsiuvinis“ vadovėlio pabaigoje. Jame žaismingai pateikiamos gamų iki dviejų ženklų prie rakto schemos, intervalų lentelė, įtvirtinamos naujos sąvokos.

  Vadovėlio „Į Muzikos šalį“ 3 klasei tikslas – įprastas solfedžio dalyko mokymosi formas pateikti siekiant muzikos pažinimo džiaugsmo ir maksimalaus meniškumo.

  Jau 2023 metų pavasarį LMTA KKC kvies į vadovėlio tęsinio III klasei pristatymą – kvalifikacijos tobulinimo seminarą. Sekite informaciją svetainėje.

  Vadovėlius ir pratybų sąsiuvinius galite įsigyti LMTA Centrinių rūmų skaitykloje bei internetiniuose knygynuose Patogu pirkti ir knygos.lt.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.