×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Nuotolinis seminaras „Kaip išlaisvinti, sąmoningai valdyti balsą kalbant ir dainuojant?“

  Renginio data: 2022-03-03
  Laikas: 14:30 - 19:00 val.
  Vieta: Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“

  Seminaras

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2022-02-01
  Peržiūrų skaičius: 681

  Daugelio specialybių atstovams balsas yra pagrindinis veiklos instrumentas – dainininkams, mokytojams, aktoriams, tačiau ne visi moka jį suvaldyti. Pasak šviesaus atminimo operos solisto Vaclovo Daunoro, balso negalima pakeisi ar nusipirkti muzikos instrumentų parduotuvėje, tačiau jį galima pasigaminti ir išpuoselėti.

  Kalbėjimas ypatingai vargina balso stygas, sukelia įtampą gerklės ir veido raumenims. Klaidinga manyti, jog geru oratoriumi ar puikiu dainininku galima tapti kuo ilgiau treniruojantis. Tam reikalingos žinios, detali balso analizė, nuolatinis įgūdžių tobulinimas. Balsą ypatingai veikia dainavimas, kuris turi savo taisykles, teoriją, skirtingas metodikas. Naudojantis vien paviršutiniška informacija neišvengiamos klaidos, keliančios riziką pažeisti balso aparatą.

  Seminare susipažinsime ir praktiškai mokysimės taisyklingai kvėpuoti. Ugdysime gebėjimą atpalaiduoti kūną stresinėse situacijose, išgauti pirminį laisvą garsą. Taip pat įgysime žinių apie sąmoningą balso valdymą: kas tai, kaip tai veikia ir kaip pritaikoma skirtingose situacijose. Mokysimės keisti balso tembrą bei patį balsą į tokį, kokį norėtų turėti pats asmuo. Analizuosime aktualius pavyzdžius bei kalbėsime apie užkoduotus iššūkius mumyse.

  Šiame seminare įgytos žinios apie balsą pritaikomos kalbėjimui ir dainavimui.

  Seminaro tikslas – suteikti praktinių žinių ir įgūdžių, kaip valdyti, lavinti, tobulinti balsą kalbant ir dainuojant.

  Seminaras skirtas:

  • muzikos bei kitų dalykų pedagogams,
  • mokyklų vadovams ir pavaduotojams,
  • aukštesnio lygio švietimo vadovams,
  • muzikantams ir dainininkams,
  • įvairių institucijų teatro mokytojams ir kitų scenos menų būrelių vadovams.
  DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
  2022 m. kovo 3 d., 14.30–19.00 val. Nuotolinių mokymų platforma „Zoom“. 24 Eur

  Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

  V. Judicko ft.
  V. Judicko nuotr.

  Jonas Chockevičius – kompozitorius ir atlikėjas, virš 20 metų dirbantis Lietuvos muzikinėje scenoje. Vienas iš esminių Jono kūrybinio kelio akcentų yra patriotinio roko – metalo grupė „Thundertale“. Per 15 grupės gyvavimo metų dalyvavo ne viename TV projekte, grojo festivaliuose bei koncertuose. Lektorius kartu su kitais žinomais Lietuvos muzikos atlikėjais, tokiais kaip Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Sandra Lebrikaitė ir kt. pastatė roko operą „Priesaika“, skirtą partizanų atminimui. Lektorius studijavo Didžiojoje Britanijoje, muzikines žinias įgijo Vakarų Londono universitete. Sukaupęs daugiau nei 10 metų pedagoginės patirties ir toliau dalinasi savo žiniomis su kitais. 2019 metais sukūrė naują projektą „Pradžiapati“, su kuriuo išleido jau du muzikinius albumus.

   

  Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

  Vyresnioji specialistė
  Deimantė Kavaliauskaitė
  El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt
  Mob. tel. +370 626 47877

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.