×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  „Kas naujo?“ Microsoft Teams nuotolinės pamokos nustatymai

  Publikavimo data: 2021-04-21
  Peržiūrų skaičius: 709

  Covid-19 pandemija pasaulyje pakeitė švietimo sistemą. Susiklosčius ekstremaliai situacijai, pirmosios pandemijos bangos pradžioje, 2020 metų vasario-kovo mėn., 188 pasaulio šalys priėmė sprendimą uždaryti mokyklas. Tikslas buvo sustabdyti tiesioginį kontaktinį ugdymo procesą, tai paveikė apie 1,5 mlrd. (apie 91 proc.) besimokančiųjų visame pasaulyje (UNESCO, 2020). Praėjus daugiau nei metams nuo pandemijos pradžios, Lietuvoje vis dar susiduriama su mokytojų pasirengimo dirbti nuotoliniu būdu problemomis.  

  Kuomet mokinių ugdymo procesas buvo perkeltas iš betarpiškos į nuotolinio ugdymo formą, ne vieną pedagogą aplankiusi pirma mintis, kad prasidės nuotolinis mokymas, buvo gąsdinanti: trūko paruoštų elektroninio formato pamokų, nebuvo aišku, kaip vyks atsiskaitymai. Siekiant išspręsti susidarusią situaciją, nuo pirmojo karantino pradžios E-mokykla portale pedagogai buvo kviečiami dalintis metodine mokomąja medžiaga, kuri padėtų sistemingai ir efektyviai dirbti nuotoliniu būdu. Šiandien E-mokykla portale šalies pedagogai raginami toliau dalintis bei naudotis kolegų parengtomis, laisvai prieinamomis, skaitmeninio mokymosi priemonėmis, kurios skirtos visų mokomųjų dalykų ir visų klasių mokiniams.   

  Kviečiame naudotis naujausia nuotolinio mokymo medžiaga apie Microsoft Teams nuotolinės pamokos nustatymus. Šioje pamokoje sužinosite, kokius nustatymus reikia padaryti, kad skambutyje mokiniai negalėtų pradėti vaizdo įrašo, dalintis ekranu, pašalinti kitų mokinių iš pamokos, o išvarius nepaklusnų mokinį, jį tinkamai suvaldyti ir neleisti trukdyti kitiems. Vaizdo įrašą rasite čia. 

  Daugiau  edukacinių vaizdo įrašų pedagogams rasite čia: https://www.emokykla.lt/nuotolinis/metodine-medziaga/edukacine-vaizdo-medziaga 

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.