×

Turite klausimų?

  ×

  Šriftas:

  Fonas:

  Iliustracijos

  Paskaita LMTA bendruomenei „Psichikos sveikata studijų laikotarpiu“

  Renginio data: 2020-11-07
  Laikas: 10:00-11:00
  Vieta: Paskaita vyks nuotoliniu būdu

  Renginys studentams

  Registracija baigta

  Publikavimo data: 2020-10-20
  Peržiūrų skaičius: 781

  Š.m. lapkričio 7 d. 10 val. zoom platformoje organizuojama LMTA psichologės Nijolės Goštautaitės nuotolinė paskaita „Psichikos sveikata studijų laikotarpiu“.

  Ši paskaita skirta LMTA studentams, dėstytojams, administracijos drabuotojams. Psichologė supažindins su psichikos sveikata ir sutrikimais, psichologinio konsultavimo galimybėmis LMTA.

  Numatoma renginio trukmė apie 1 val. Psichologė pasiruošusi atsakyti ir į Jums rūpimus klausimus, kuriuos galima pateikti iš anksto el.pašto adresu nijole.gostautaite@lmta.lt

   

  Nuorodą prisijungimui šiai nuotolinei psichologijos paskaitai gausite asmeniniu LMTA el.pašto adresu.

   

  Primename, kad LMTA studentai turi galimybę gauti nemokamą profesionalią psichologinę pagalbą, siekiant spręsti iškilusius sunkumus, atpažinti ir paveikti su sveikata susijusią riziką bei sutrikimus, kuriuos skatina psichologiniai veiksniai.

  Psichologo paslaugos orientuotos į konkretų besikreipiantį asmenį, siekiant suteikti galimybę gauti kvalifikuotą pagalbą tuomet, kai jos labiausiai reikia.

  Jeigu Jums svarbu pasikalbėti apie nerimą keliančius klausimus, psichologė Nijolė Goštautaitė-Midttun kviečia studentus registruotis į individualius susitikimus el. paštu: nijole.gostautaite@lmta.lt.

  Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.