×

Turite klausimų?

    ×

    Šriftas:

    Fonas:

    Iliustracijos

    Nuotolinis seminaras: „Pradinis muzikinis ugdymas: nuo tradicijų link metodinių inovacijų“

    Renginio data: 2022-04-06
    Laikas: 14:30-19:00
    Vieta: Nuotolinių mokymų aplinka „Zoom“

    Seminaras

    Registracija baigta

    Publikavimo data: 2022-03-06
    Peržiūrų skaičius: 1840

    Pradinis muzikinis ugdymas – svarbi bendrojo ugdymo sritis ir esminis vaiko muzikinių gebėjimų raidos etapas. Vaikystėje pradėję formuotis dainavimo, muzikavimo, solfedžiavimo bei ritmavimo, kūrybos, improvizavimo, muzikos klausymo ir kūrybiško jos interpretavimo įgūdžiai turi nelygstamą vertę tolesnei asmens brandai ir jo gyvenimo kokybei.

    Seminaras padės mokytojams susipažinti su esminiais muzikinio ugdymo pradinėse klasėse metodiniais principais ir muzikos priemonių komplekto „Mano muzika“ sandara. Mokymuose bus demonstruojami ir praktiškai išbandomi inovatyvūs muzikinės veiklos metodai: kūno perkusija, pirštų penklinė natų skaitymui, grafinių partitūrų naudojimas klausantis muzikos, aptariamos kitų kultūrų muzikos (Afrikos, Okeanijos) panaudojimo galimybės, tarpdalykinės jungtys, sąveikos ir integracijos perspektyvos. Taip pat bus demonstruojama, kaip muzikinės kalbos elementų pagrindu skirtingos muzikinės veiksenos susiejamos į darnią visumą. Seminaro dalyviai plėtos mokytojų muzikines, pedagogines ir bendrakultūrinės kompetencijas.

    Seminaro tikslas – supažindinti mokytojus su pradinių klasių muzikinio ugdymo principais ir metodika; tobulinti mokytojų muzikinę ir bendrąsias kompetencijas; plėtoti muzikavimo ir praktinio metodinio darbo su pradinių klasių mokiniais įgūdžius.

    Seminaras skirtas: pradinių klasių ir kitiems muzikos mokytojams.

    DATA IR LAIKAS VIETA KAINA
    2022 m. balandžio 6 d. 14.30-19.00 val. Nuotolinių mokymų aplinka „Zoom“ 24 Eur

    Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

    Dr. Eirimas Velička – muzikas, humanitarinių mokslų daktaras (menotyra, muzikologija), muzikos mokytojas ekspertas, Lietuvos etnomuzikologas. Šiuo metu dirba VDU licėjaus „Sokratus“ mokykloje muzikos mokytoju ekspertu bei veda paskaitas Vilniaus kolegijoje.

    Velička yra neofolklorinės muzikos kolektyvo „Atalyja“ narys. 1984 m. baigė Vilniaus J. Tallat-Kelpšos aukštesniąją muzikos mokyklą, 1989 m. – Lietuvos konservatorijos (dab. Lietuvos muzikos ir teatro akademija) smuiko klasę (R. Katiliaus, R. Čekuolio mokinys). 1987–1991 m. griežė kameriniame orkestre „Vilnius“, 1989–1991 m. rengė TV laidas vaikams apie muziką. 1991–2001 m. dirbo Lietuvos pedagoginiame institute, kur aktyviai prisidėjo rengiant pradinių klasių moksleivių muzikos pedagogikos programą (kartu su Arūnu Dikčiumi), daug dėmesio skyrė pradinių klasių moksleivių muzikalumo tyrimui ir naujų būdų jam lavinti sklaidai. Sukūrė I–IV klasių muzikos mokymo sistemą, pagrįstą lietuvių liaudies melodikos ypatumais.

    Tarptautinių konferencijų dalyvis, daugelio muzikos vadovėlių autorius, paskelbęs mokslinių straipsnių muzikos pedagogikos, Indijos muzikos temomis. Muzikos enciklopedijos autorių kolektyvo narys.

     

    Norite šių ar kitų mokymų savo mokykloje ar kolektyvui? Susisiekite su mumis.

    Vyresnioji specialistė
    Deimantė Kavaliauskaitė
    El. p. deimante.kavaliauskaite@lmta.lt
    Mob. tel. +370 626 47877

    Sutinku, kad mano pateikiamus asmens duomenis AKK naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais (siunčiant naujienlaiškius, reklamą ir kitus informacinius pranešimus) ir patvirtinu, kad susipažinau su Privatumo politika.